فرماندار جدید تکاب:

مصمم به حفظ و اجرای سیاست‌های دولت تدبیر و امید هستیم

مصمم به حفظ و اجرای سیاست‌های دولت تدبیر و امید هستیم
فرماندار تکاب در نشست فعالان سیاسی، فرهنگی و اجتماعی تکاب گفت: مصمم به حفظ و اجرای سیاست‌های دولت تدبیر و امید، تحقق مطالبات مردم و توسعه منطقه هستیم.

محمود زمانی افزود: از آرا و نظرات نخبگان سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی و تمام گروه‌های سیاسی اصلاح‌طلب، اصولگرا و مستقل برای توسعه تکاب استفاده خواهیم کرد و در این راستا هیات‌های اندیشه‌ورز نیز تشکیل خواهد شد.

وی با بیان اینکه به بخش کشاورزی به عنوان زیربنای توسعه توجه جدی داریم اظهار داشت: از عواید فعالیت‌های معدنی باید نتایجی به جامعه و توسعه تکاب برگردد.

فرماندار تکاب با بیان اینکه پیروزی مردم در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس مرهون خون شهدا و مدیون اتحاد اقوام و مذاهب و اقلیت‌های قومی است، ادامه داد: دولت تدبیر و امید در برنامه‌ها و خط مشی‌های خود توجه ویژه‌ای به وحدت اقوام و نگاه برابر به قومیت‌ها دارد و ما نیز در این مسیر حرکت خواهیم کرد.

زمانی اظهار داشت: انتقال مطالبات شهروندان به دولت یکی از مهمترین کارویژه‌های احزاب به شمار می‌رود و امیدواریم فعالان سیاسی، فرهنگی و اجتماعی و حزبی این شهرستان در این زمینه جدی‌تر و فعال‌تر عمل کنند.

در این نشست سه ساعته جمعی از فعالان سیاسی، فرهنگی و اجتماعی تکاب به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات و دغذغه‌های خود در خصوص مسایل مختلف از جمله مشکلات و موانع توسعه تکاب پرداختند.

معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استاندار آذربایجان غربی روز یکشنبه در سفری یک روزه به تکاب علاوه بر ادای احترام به مقام والای شهدای گمنام در جلسه شورای اداری و آیین تودیع و معارفه فرماندار و شهردار و نشست با فعالان سیاسی و اجتماعی این شهرستان شرکت کرد.