باحضور فرماندار؛

22 طرح عمرانی در روستاهای تکاب به بهره برداری رسید

22 طرح عمرانی در روستاهای تکاب به بهره برداری رسید
همزمان با هفته دولت، 22 طرح عمرانی و زیربنایی با 35 میلیارد ریال هزینه در 22 روستای بخش مرکزی تکاب با حضور فرماندار و جمعی از مسوولان محلی به بهره برداری رسید.

بخشدار مرکزی تکاب در مراسم افتتاح طرح های عمرانی در روستای اغولبیک تکاب گفت: طرح‌های افتتاح شده در روستاهای تکاب شامل آسفالت معابر، اجرای طرح هادی، احداث پل، کوچه تراشی، جدول گذاری و تسطیح و سنگفرش معابر است که اجرا و تکمیل آنها موجب بهره مندی ساکنان 22 روستا از خدمات زیربنایی مناسب شده است.

بهرام پارسافر افزود: طرح عمرانی و زیربنایی احداث پل داخل روستا با یک میلیارد و 600 میلیون ریال هزینه در روستای دورافتاده و سختگذر درویش رش یکی از نیازهای اصلی این روستا بود که در مدت 40 روز اجرا شد.

وی اضافه کرد: همچنین طرح آسفالت و ساماندهی معابر و طرح هادی روستای اغولبیک به مساحت 3 هزار مترمربع با 12 میلیارد ریال هزینه از محل اعتبارات دولتی با مشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اجرا و تکمیل شده است.

  72 طرح عمرانی، صنعتی، تولیدی، بهداشتی، آموزشی، کشاورزی و ورزشی با یک هزار و 520 میلیارد ریال اعتبار هفته دولت در مناطق شهری و روستایی این شهرستان افتتاح یا کلنگ زنی می‌شود.