فرماندار:

خدمات دولت و نظام در دهه فجر بازگو شود/ طرح های عمرانی قابل افتتاح تکاب در دهه فجر بی سابقه است

خدمات دولت و نظام در دهه فجر بازگو شود/ طرح های عمرانی قابل افتتاح تکاب در دهه فجر بی سابقه است
فرماندار تکاب با گرامیداشت فرارسیدن چهل و چهارمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: خدمات و دستاوردهای دولت و نظام در دهه فجر به مردم بازگو، تشریح و تبیین شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تکاب،اسماعیل حیدری آزاد روز دوشنبه در جلسه ستاد گرامیداشت دهه فجراین شهرستان با تاکید بر اینکه اطلاع رسانی اقدامات در راستای جهاد تبیین و گام دوم انقلاب مدنظر دستگاه های اجرایی باشد، افزود: در 6 ماه گذشته از هفته دولت تا دهه فجر اقدامات مهمی در راستای توسعه تکاب انجام شده که مردم باید از آنها مطلع شوند.

وی با بیان اینکه حجم اعتبارات و تعداد طرح های قابل افتتاح و کلنگ زنی تکاب در دهه فجر امسال در تاریخ این شهرستان بی سابقه است، اظهار کرد: بسیاری از طرح های عمرانی تکاب راکد و رها شده بود که در یک سال گذشته با وحدت و همدلی همه مسوولان و همراهی مردم فعال شد و به بهره برداری رسید و برخی نیز در حال اجراست.

فرماندار تکاب ادامه داد: با حمایت های دولت سیزدهم و اجرای برنامه های محرومیت زدایی، عنایت های استاندار آذربایجان غربی و پیگیری های مشترک همراه با نماینده مجلس و همراهی همه ارکان تصمیم گیر شهرستان و روسای دستگاه ها شاهد افتتاح تعداد زیادی از طرح های عمرانی و توسعه ای در دهه فجر امسال خواهیم بود.

حیدری آزاد بیان کرد: با همدلی و هم افزایی همه دستگاه ها پروژه های نیمه تمام تکاب در مسیر تکمیل شدن است.

وی یادآورشد: جشن ها و برنامه های چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی باشکوه و با حضور گسترده مردم برگزار شود.