پیام قدردانی فرماندار تکاب از قشار مختلف مردم برای حضور باشکوه در راهپیمایی حماسی ۲۲ بهمن

پیام قدردانی فرماندار تکاب از قشار مختلف مردم برای حضور باشکوه در راهپیمایی حماسی ۲۲ بهمن
فرماندار شهرستان تکاب به مناسبت حضور باشکوه و تاریخ ساز مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن پیام تشکر و قدردانی صادر کرد:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تکاب، متن پیام قدردانی علی مکرمی، فرماندار تکاب، به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

لطف و عنایت خداوند متعال بر احوال مردم شریف و صبور تکاب بی کران شد تا همه با هم یک دل و یک صدا با قلب هایی آکنده از نور ایمان و اعتقاد راسخ به تداوم راه شهدا، دهه فجر فاطمی را با شکوه و عظمت بی مثال و ماندگار سپری کنیم و به فرخنده سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در چهلمین بهار خجسته برسیم.

مردم وفادار و قدرشناس شهرستان تکاب هم نوا با سراسر کشور در راهپیمایی حماسی و تاریخ ساز ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ با حضور کم نظیر خود در خیابان ها، نقشی از شکوه ایستادگی بر آرمان های والای امام خمینی (ره) و شهدای والامقام را جاودانه ساختند و با فریاد های دشمن شکن استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی و با در دست داشتن پرچم مقدس کشور عزیزمان بار دیگر صلابت و اقتدار ایران و اسلام را در نمایشی ماندگار و دیدنی به رخ کشیدند.

 اکنون که در طلیعه چهل و یکمین سال استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران هستیم، به خاطر وجود چنین ملتی قدردان و وفادار مهر افتخار بر سینه زده و برای برگزاری شکوهمند جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی سجده شکر می گذارم.

 اینجانب به عنوان خادم مردم شریف تکاب از این حضور حماسی و پرشور به خود می بالم و برای خلق حماسه بزرگ و ماندگار ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ و شرکت باشکوه در راهپیمایی و جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی از اقشار مختلف مردم و مسوولان تشکر و قدردانی می نمایم.

 امیدوارم بتوانیم حضور عظیم مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و تجدید میثاق با آرمان های امام و شهدا را در پرتو عنایات حضرت حق و رهنمودهای مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) با تلاش بیشتر در راستای توسعه و پیشرفت و حل مشکلات و کمبودهای شهرستان پاسخ مناسب و در شان مردم بزرگوارمان بدهیم.
انشاالله

علی مکرمی
فرماندار شهرستان تکاب