مشارکت حداکثری در انتخابات تحکیم آرمان‌های انقلاب است

فرماندار تکاب:

فرماندار تکاب:
فرماندار تکاب گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات موجب تحکیم آرمان‌های انقلاب اسلامی و تثبیت پایه‌های مردم سالاری دینی در کشور می‌شود.

امیر ستوده‌فر روز جمعه پس از شرکت در انتخابات و انداختن رای خود در صندوق شماره ۵ ثابت شهری واقع در مسجد جامع تکاب افزود: اقتدار ایران اسلامی در منطقه و جهان با حضور پرشور و حداکثری مردم در این دوره از انتخابات تداوم می‌یابد و بار دیگر صحنه‌ای از حماسه و شکوه به نمایش گذاشته می‌شود.

وی بیان کرد: اقشار مختلف مردم این شهرستان مانند سایر هم‌وطنان دیگر نقاط ایران اسلامی از ساعت هفت صبح امروز در حوزه‌های اخذ رای حاضر شده و به فرمان مقام معظم رهبری برای شرکت پرشور در انتخابات و مقابله با توطئه‌های دشمنان لبیک گفتند.

فرماندار تکاب اظهار داشت: سرنوشت فرزندان ایران اسلامی و آینده درخشان کشور با حضور حداکثری امروز ما در پای صندوق‌های رای رقم خواهد خورد و ملت ایران در این انتخابات نیز به اهمیت و حساسیت اعتلای نام میهن واقف هستند.

ستوده‌فر با بیان اینکه در ۹۱ شعبه ثابت و سیار شهری و روستایی تکاب کار اخذ آرا درحال انجام است، ادامه داد: روند اخذ آرا در این شهرستان در صحت، سلامت و امنیت کامل انجام می‌شود و تلاش عوامل اجرایی، نظارت و بازرسی برای برگزاری انتخابات سالم و بی‌نقص در حد مطلوب و قابل قبولی است.