سرپرست فرمانداری تکاب:

سرمایه اجتماعی محور پیشرفت تکاب قرار گیرد

سرمایه اجتماعی محور پیشرفت تکاب قرار گیرد
سرپرست فرمانداری تکاب گفت: انتخابات مجلس و مبارزه با کرونا عرصه‌های واقعی سربلندی ملت ایران، مردم آذربایجان غربی و شهرستان تکاب بود و که موفقیت در این عرصه‌ها به آبروی نظام تبدیل شده است.

"سید هادی طباطبایی" روز چهارشنبه در آیین تودیع و معارفه با بیان اینکه خیلی از کشورها که آمارهای کرونا را پنهان می کردند و به ما طعنه می‌زدند، امروز خودشان گرفتار شده اند، افزود: آنچه در عرصه مقابله با بیماری کرونا درکشور ما ماندگار شد همراهی مردم و مسوولان و زحمات شبانه‌روزی کادر درمانی کشور است.

وی با بیان اینکه در تکاب همه خوبی‌ها و ظرفیت های مختلف انباشت شده است، اظهار داشت: علاوه بر ظرفیت‌های مختلف اقتصادی، گردشگری، فرهنگی و هنری، تکاب از سرمایه اجتماعی بسیار بالایی برخوردار است که باید محور پیشرفت این شهرستان قرارگیرد.

سرپرست فرمانداری تکاب ادامه داد: عظمت این منطقه در طول تاریخ تعجب بزرگان را به دنبال داشته و قابلیت توسعه و پیشرفت در این شهرستان موج می‌زند.

"طباطبایی" با بیان اینکه دولت نگاه ویژه‌ای به توسعه تکاب دارد، اضافه کرد: با انتخاب تکاب به عنوان یکی از ۳۱ شهرستان محروم و کم‌برخوردار کشور اعتبارات ویژه ای تخصیص یافته و برنامه هایی اجرا خواهد شد که شاخص های توسعه این شهرستان را به شاخص های متوازن استانی ارتقا دهد.

وی بیان کرد: استاندار آذربایجان غربی توجه خاص و نگاه ویژه ای به تکاب دارد و ۲ برابر شدن سهم اعتبارات این شهرستان از اعتبارات استانی بر اساس شاخص های جمعیتی بیانگر این مسئله است.