فرماندار:

تکمیل بیمارستان جدید از نیازهای اصلی تکاب است

تکمیل بیمارستان جدید از نیازهای اصلی تکاب است
فرماندار تکاب گفت: با توجه به فرسوده و قدیمی‌بودن بیمارستان فعلی این شهرستان، تکمیل و راه اندازی بیمارستان جدید از نیازهای ضروری است.

 محمود زمانی  در بازدید از بخش‌های مختلف بیمارستان شهدای تکاب افزود: زیرساخت‌ها و فضاهای بهداشتی و درمانی تکاب قدیمی بوده و پاسخگوی نیازهای شهرستان نیست.

وی با اشاره به کمبود فضای مجهز بیمارستانی در این شهرستان افزود: با راه‌اندازی بیمارستان ۶۴ تختخوابی در دست احداث وضعیت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به شهروندان بهبود یافته و شاخص‌های این بخش نیز ارتقا پیدا خواهد کرد.

وی تکمیل این بیمارستان را از مهمترین مطالبات مردم عنوان کرد و اظهار داشت: پیگیری برای تکمیل و راه‌اندازی این بیمارستان که از نیازهای درمانی منطقه است در اولویت‌ کاری این شهرستان قرار دارد.

زمانی افزود: رفع مشکلات احداث این بیمارستان امری بسیار ضروری است و تلاش می‌شود این امر با همکاری نماینده مجلس در تخصیص اعتبارات لازم، به موقع محقق شود.

فرماندار جدید تکاب در نخستین برنامه بررسی وضعیت زیرساخت‌های شهرستان در بیمارستان شهدای تکاب حضور یافت و از مرکز اورژانس و بخش‌های مختلف بستری این بیمارستان بازدید کرد و در جریان وضعیت امکانات و تجهیزات درمانی، حضور پزشکان متخصص و روند رسیدگی به وضعیت بیماران قرار گرفت.

کمبود تجهیزات درمانی، نبود پزشکان متخصص از جمله چشم پزشک، رادیولوژیست و ارتوپد و نبود فضای کافی درمانی کافی از مشکلاتی بود که در این بازدید مطرح شد.