فرماندار:

103 طرح توسعه ای همزمان با هفته دولت در تکاب افتتاح یا کلنگ زنی می شود

103 طرح توسعه ای همزمان با هفته دولت در تکاب افتتاح یا کلنگ زنی می شود
فرماندار تکاب گفت: 103 طرح توسعه ای در بخش های عمرانی، زیربنایی، کشاورزی، ورزشی، مخابراتی و اقتصادی با چهار هزار و 300 میلیارد ریال هزینه و اعتبار همزمان با هفته دولت در متاطق مختلف این شهرستان افتتاح یا کلنگ زنی می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تکاب اسماعیل حیدری آزاد روز پنج شنبه با بیان اینکه این طرح ها شامل 87 پروژه عمرانی قابل افتتاح و 16 طرح آماده کلنگ زنی است افزود: 6 طرح آسفالت محور تخت سلیمان به طول 4.5 کیلومتر، محور بیجار به طول 3.5 کیلومتر، آسفالت راه دسترسی روستاهای چراغتپه و نبی کندی و بهسازی و آسفالت تکاب- شاهین‌دژ به طول 2.4 کیلومتر از مهمترین پروژه های جاده ای قابل افتتاح تکاب در هفته دولت امسال است.

وی بیان کرد: 8 طرح گازرسانی به روستاهای محور زرشوران و محور شاهیندژ، 25 طرح عمران روستایی بخش مرکزی و 18 طرح عمران روستایی در بخش تخت سلیمان و آسفالت معابر داخل روستاها توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از دیگر طرح های تکمیل شده است که در هفته دولت افتتاح می شود.

وی اظهارکرد: 5 طرح عمران شهری و 2 ایستگاه هواشناسی شامل ایستگاه جاده ای مابین بلاغ و ایستگاه خودکار شهر تکاب نیز در هفته پیش رو به بهره برداری خواهد رسید.

فرماندار تکاب ادامه داد: سالن ورزشی سقف کوتاه شریف آباد که یکی از طرح های نیمه تمام تکاب بود و در دولت سیزدهم تکمیل شده همراه با فضاهایی ورزشی روباز شامل چمن مصنوعی نیز به بهره برداری خواهد رسید.

حیدری آزاد ادامه داد:  همچنین هفت طرح برق رسانی، هفت طرح مخابراتی، پنج طرح آبرسانی به روستاها و چهار طرح توسعه کشاورزی از دیگر پروژه های قابل افتتاح تکاب در هفته دولت امسال به شمار می رود.

وی افزود: 9 طرح آسفالت محورهای روستایی و هفت طرح عمران شهری شهرداری نیز در هفته دولت کلنگ زنی خواهد‌شد.