ستاد مدیریت بحران تکاب تا پایان انتخابات در آماده‌باش کامل است

ستاد مدیریت بحران تکاب تا پایان انتخابات در آماده‌باش کامل است
فرماندار تکاب گفت: با توجه به احتمال بارش برف و کولاک در محورهای روستایی تا پایان هفته جاری، ادارات و دستگاه‌های اجرایی ستاد مدیریت بحران این شهرستان به منظور برگزاری سالم و بدون نقص انتخابات در آماده‌باش کامل هستند.

محمود زمانی در جلسه فوق‌العاده ستاد مدیریت بحران تکاب اظهار داشت: تمهیدات و پیش‌بینی‌های لازم برای تجهیز امکانات و آماده‌باش نیروها برای ارائه خدمات در مناطق روستایی و سخت‌گذر منطقه برای شرایط برف و کولاک احتمالی در روز انتخابات اتخاذ شده است و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

وی با اشاره به احتمال بارش برف در هفته جاری بیان کرد: درصورت بارش برف در روزهای پنج‌شنبه و جمعه هفته جاری، امکانات خودرویی بخش‌های دولتی و خصوصی شهرستان از جمله خودروهای سنگین، برف‌روب و ماشین‌آلات راهداری پیش از آغاز زمان ثبت نام و اخذ رای وارد عمل شده و اعزام عوامل هیات‌های اجرایی و نظارت به شعبه‌های اخذ رای در روستاها به طور عادی و بدون وقفه انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه برای برگزاری انتخابات در شرایط برفی در روستاها علاوه بر ادارات و نهادهای دولتی، واحدهای معدنی و صنعتی تکاب نیز پای‌ کار بوده و تا پایان فرآیند انتخابات با اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و ستاد مدیریت بحران این شهرستان همکاری تنگاتنگی خواهند داشت، ادامه داد: مسیرهای استقرار خودروهای سنگین و تجهیزات موردنیاز برای برف‌روبی و بازگشایی محورهای روستایی از هم‌اکنون مشخص شده تا در صورت بارش برف و کولاک عملیات پشتیبانی از نیروهای برگزارکننده انتخابات آغازشود.

فرماندار تکاب گفت: تجهیزات، امکانات و ناوگان خودرویی معادن تکاب از فردا، سه شنبه، تا یکشنبه هفته آینده به طور فعال و مستمر در اختیار ستاد انتخابات خواهد بود.

انتخابات مجلس یازدهم در ۶۹ شعبه اخذ رای از جمله ۲۸ شعبه شهری و ۴۱ شعبه روستایی در تکاب برگزار می‌شود که از این تعداد ۳۴ شعبه ثابت و ۳۵ شعبه اخذ رای نیز به‌صورت سیار خواهد بود.

۷۹۵ نفر از عوامل اجرایی، نظارت و بازرسی به عنوان اعضای شعبه‌های اخذ رای در برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در روز دوم اسفندماه در این شهرستان مشارکت خواهند کرد.