فرماندار تکاب در مراسم معارفه رییس دادگستری:

در راستای تقویت اعتماد عمومی و انسجام اجتماعی حرکت کنیم

در راستای تقویت اعتماد عمومی و انسجام اجتماعی حرکت کنیم
فرماندار تکاب در آیین تودیع و معارفه رییس جدید دادگستری و دادستان جدید تکاب که با حضور رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی برگزار شد، با بیان اینکه امروز سطحی مناسب از همکاری و انسجام برای کار در این شهرستان ایجاد شده است گفت: باید مراقب باشیم با حرف‌ها و اظهاراتمان به اعتماد مردم و انسجام سیاسی و اجتماعی شهرستان لطمه نزنیم چرا که قطار وحدت بین آحاد مختلف، اقوام مذاهب و مردم و مسوولان در این شهرستان در مسیر توسعه حرکت می‌کند.

محمود زمانی افزود: هر کسی که سهوا یا عمدا باعث شود تا به امنیت عمومی، احساس امنیت و سرمایه‌های اجتماعی لطمه وارد شود، از این قطار وحدت پیاده خواهد شد.

وی اظهار داشت: قضات دادگستری در مسیر افزایش همبستگی اجتماعی حرکت کنند و در اجرای قوانین راهگشای حل مشکلات فراروی توسعه شهرستان باشند.

وی با تاکید بر ضرورت توجه به عدالت اجتماعی، صیانت از حقوق شهروندی و بازتولید نظم و امنیت اجتماعی در دادگستری اظهارداشت: هیچ فرد یا مسئولی نباید با اظهار نظر و یا اقدامات خود به انسجام سیاسی و اجتماعی و امننیت و ثبات شهرستان خدشه ای وارد کند.

زمانی ادامه داد: رشد و توسعه همه‌جانبه و سرمایه‌گذاری در تکاب در بستر امنیت و افزایش انسجام سیاسی و اجتماعی محقق خواهد شد و همه باید در این مسیر حرکت کنیم.

وی با بیان اینکه همه مدیران دستگاه‌های اجرایی اقدامات انجام یافته را جهت آگاهی شهروندان اطلاع‌رسانی کنند افزود: مدیریت اجرایی تکاب به جدیت به دنبال تحقق مطالبات عمومی است و در این راستا در چهار ماه گذشته بیش از 40 کیلومتر از جاده‌های این شهرستان و روستاهای آن بهسازی و آسفالت شده و بیش از 400 میلیارد ریال در کمیته برنامه‌ریزی برای توسعه شهرستان اختصاص یافته است.

در این مراسم «رحمان برخورداری» به عنوان رئیس جدید دادگستری و «ابراهیم بابامرادی» به عنوان دادستان جدید عمومی و انقلاب تکاب معرفی شدند و از خدمات روسای پیشین دادگستری و دادسرای این شهرستان قدردانی شد.