فرماندار تکاب عنوان کرد:

تحکیم پایه‌های نظام با مشارکت حداکثری مردم در انتخابات

تحکیم پایه‌های نظام با مشارکت حداکثری مردم در انتخابات
فرماندار تکاب گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات دوم اسفندماه موجب تحکیم پایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می‌شود.

«‌محمود زمانی‌» در آیین گرامیداشت چهلمین روز شهادت شهید سردار سلیمانی در روستای «شیرمرد» بخش تخت سلیمان تکاب افزود: حضور گسترده اقشار مختلف مردم در پای صندوق‌های رای، افزایش مقبولیت و مشروعیت سیاسی نظام را به‌دنبال خواهد داشت.

وی بیان کرد: بسیاری از کشورها پایین بودن مشارکت در انتخابات را بهانه‌ای برای هجمه به کشورمان قرار می‌دهند اما ایران اسلامی همواره از این آزمون سربلند بیرون آمده‌است.

زمانی با بیان اینکه در تکاب همواره مشارکت بالای ۷۰ درصدی در انتخابات وجود داشته است، اظهار داشت: مسوولان و روسای ادارات حق دخالت در تبلیغات انتخاباتی را ندارند و باید با بی‌طرفی کامل به‌دنبال برگزاری انتخابات قانون‌مند و بدون نقص در این شهرستان باشند.

فرماندار تکاب با اشاره به درپیش بودن چهل‌ویکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ادامه داد: مردم‌سالاری دینی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی به شمار می‌رود زیرا این انقلاب به رهبری امام خمینی(ره) موجب ایجاد و گسترش تحرک سیاسی و اجتماعی در کشور شد.

«زمانی» وحدت کلمه را رمز پیروزی انقلاب اسلامی برشمرد و اضافه کرد: انقلاب اسلامی منحصر به هیچ گروه و جناح خاصی نیست و متعلق به همه مردم ایران است و همه آحاد جامعه در پیروزی آن نقش داشتند.

وی گفت: همه آحاد مردم و مسوولان باید با حضور حماسی و پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در راستای تقویت گفتمان انقلاب اسلامی و حفظ وحدت کلمه در کشور حرکت کنند.

تکاب از شهرستان‌های جنوبی آذربایجان‌غربی است و با شهرستان شاهین‌دژ به طور مشترک یک حوزه انتخابیه را تشکیل می‌دهد