فرماندار تکاب:

نوآوری در شیوه‌های معرفی دوران دفاع مقدس به جوانان ضروری است

نوآوری در شیوه‌های معرفی دوران دفاع مقدس به جوانان ضروری است
فرماندار تکاب گفت: ابتکار و نوآوری در شیوه‌ها و روش های معرفی آرمان های شهدا و ارزش‌های دوران دفاع مقدس به جوانان و نسل جدید انقلاب اسلامی ضروری است.

امیر ستوده‌فر در جلسه ستاد گرامیداشت سوم خرداد با تبریک فرارسیدن سالروز حماسه فتح خرمشهر افزود: برای معرفی بهتر و بیشتر رشادت‌ها و جانفشانی های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس و تشریح حماسه آزادسازی خرمشهر به جوانان باید از شیوه‌های خلاقانه و نوآورانه استفاده کرد.

وی با بیان اینکه در اجرای برنامه‌های سوم خرداد و معرفی ارزش های دفاع مقدس باید از روزمرگی‌ها پرهیز و به روش‌های ابتکاری عمل شود، اظهار داشت: فتح خرمشهر و ایستادگی ملت ایران در دفاع از کیان ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس، چراغ راه همه ما در راستای مقاومت در برابر دشمنان و توسعه کشور به‌شمار می‌رود.

فرماندار تکاب بیان کرد: اهداف انقلاب اسلامی و مسیر توسعه کشور پس از جنگ تحمیلی با همان روحیه ایثار و شهادت دوران دفاع مقدس و راه پرافتخار شهید سردار سلیمانی ادامه یافت.

ستوده‌فر با اشاره به انتخابات پیش رو ادامه داد: همه دست‌اندرکاران انتخابات و اشخاص و گروه‌های مرجع مردم را به حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای تشویق و ترغیب کنند.

وی اضافه کرد: همه مجریان انتخابات ۱۴۰۰ تلاش می‌کنند با رعایت بی‌طرفی، امانت‌داری و قانون‌مداری زمینه برگزاری انتخابات پرشور و حداکثری را فراهم کنند تا ملت ایران در این آزمون بزرگ سربلند و سرافراز شوند.

ستوده فر گفت: در اجرای برنامه‌های گرامیداشت سوم خرداد استفاده از ظرفیت فضای مجازی و رعایت پروتکل‌ها و شیوه نامه‌های بهداشتی مقابله با شیوع ویروس کرونا به‌طور حتم لحاظ خواهدشد.

امام جمعه تکاب نیزدر این جلسه با گرامیداشت حماسه آزادسازی خرمشهرگفت: فتح خرمشهر موجب حیرت جهانیان و نشان زرینی در تاریخ افتخارهای ملت ایران است که تا ابد ماندگار خواهدماند.

حجت الاسلام علی رحیمی افزود: ادارات و دستگاه‌ها و سازمان‌ها برای گرامیداشت سوم خرداد و سال‌روز ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) فضاسازی محیطی در سطح شهر را به‌طور جدی مورد توجه قراردهند.

وی با اشاره به اینکه تولید محتوای فرهنگی و مذهبی مناسب برای معرفی آرمان های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بسیار ضروری است،  بیان کرد: همچنین برای گرامیداشت مناسبت‌های خردادماه از جمله سالروز فتح خرمشهر و برنامه های ویژه ۱۴ و۱۵ خرداد باید از ظرفیت و توان فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی به نحو مطلوب و بهینه و حداکثری استفاده شود و جوانان در این زمینه می توانند نقش مهمی ایفا کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب نیز در این جلسه با محکوم کردن حملات وحشیانه رژیم اشغالگر قدس علیه مردم مظلوم غزه گفت: عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر بزرگترین و وسیع ترین عملیات دوران دفاع مقدس است که سرنوشت جنگ تحمیلی هشت ساله را رقم زد و با فتح خرمشهر اقتدار ملت ایران به دنیا اعلام شد.

سرهنگ وهاب عباس‌فام افزود: پس از عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر تمام رسانه‌های جهان از صلح و سازش حرف زدند و این نشان‌گر تعیین سرنوشت جنگ و کشور در این عملیات غرورانگیز است.

وی اظهارداشت: در عملیات مهم و سرنوشت‌ساز بیت المقدس که به فتح خرمشهر منجر شد رزمندگانی از تمام مناطق کشور به شهادت رسیدند.