اعضای هیات اجرایی انتخابات در تکاب معرفی شدند

فرماندار تکاب: مشارکت بالای سیاسی مردم مایه افتخار ایران اسلامی است

فرماندار تکاب: مشارکت بالای سیاسی مردم مایه افتخار ایران اسلامی است
فرماندار تکاب گفت: مشارکت سیاسی بالای آحاد مردم و برگزاری مستمر انتخابات در ۴۱ سال گذشته مایه افتخار ایران اسلامی در دنیای امروز است.

محمود زمانی در جلسه انتخاب اعضای هیات اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران پرچم‌دار مردم‌سالاری دینی در دنیاست، افزود: پس‌از انقلاب اسلامی، مردم‌سالاری دینی و جامعه مدنی در کشور حاکم شده و اقشار مختلف مردم و گروه‌های سیاسی در تصمیم‌گیری‌های حکومت دخالت کرده‌اند.

وی اظهار داشت: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در دورترین نقاط کشور برای اداره امور، به آرای عمومی مراجعه  و انتخابات آزاد و سالم برگزار می‌شود.

فرماندار تکاب با بیان اینکه اصل قانونمندی، بی طرفی و صیانت از آرا و حقوق شهروندی در فرآیند انتخابات بسیار مهم است، ادامه داد: مردم با امید در پای صندوق‌های رای حاضر می‌شوند و می‌دانند که از آرای ایشان صیانت می شود از این رو عوامل برگزارکننده انتخابات باید در این راستا حرکت کنند.

زمانی با اشاره به اینکه برگزارکنندگان در جهت تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات پیش‌رو تلاش کنند، اضافه کرد: صحت انتخابات مهمترین مساله ای ‌است که باید همه مجریان و ناظران آن‌ را در نظر بگیرند.

وی بیان کرد: رای آوردن هیچ یک از نامزدهای انتخابات برای مجریان و ناظران مهم نیست و اعضای هیات های اجرایی، بازرسی و نظارت باید از دخالت در تبلیغات انتخاباتی به‌طور جدی پرهیز کنند.

در این جلسه از بین ۳۰ نفر از معتمدان محلی، هشت عضو اصلی و پنج عضو علی‌البدل هیات اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی انتخاب شدند.