استاندار آذربایجان غربی در دیدار با رئیس و اعضای هیات مدیره صندوق توسعه ملی مطرح کرد؛

نیازمند توجه صندوق توسعه ملی برای تامین تسهیلات طرح های سرمایه گذاری در آذربایجان غربی هستیم

نیازمند توجه صندوق توسعه ملی برای تامین تسهیلات طرح های سرمایه گذاری در آذربایجان غربی هستیم
استاندار آذربایجان‌غربی در ادامه پیگیری مطالبات ملی مردم استان با رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی، عضو هیأت عامل و معاون منابع و مصارف صندوق توسعه ملی و عضو هیأت عامل و معاون بانکی و اعتباری دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، استاندار آذربایجان‌غربی صبح امروز در ادامه پیگیری مطالبات ملی مردم استان با رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی ، علیرضا صالح عضو هیأت عامل و معاون منابع و مصارف صندوق توسعه ملی و سید علیرضا میرمحمدصادقی عضو هیأت عامل و معاون بانکی و اعتباری دیدار و گفتگو کرد.

محمدصادق معتمدیان در این دیدار با اشاره به ظرفیت های آذربایجان غربی در زمینه های مختلف و علاقه مندی بسیاری از سرمایه گذاران برای حضور و سرمایه گذاری در استان گفت: زمینه برای حضور سرمایه گذاران در استان فراهم است و برای این منظور نیازمند توجه مدیران صندوق توسعه ملی برای تامین تسهیلات مورد نیاز برای طرح های بزرگ در استان هستیم.

وی ضمن معرفی طرح‌های اقتصادی استان به صندوق توسعه ملی، خواستار تامین تسهیلات لازم برای اجرای طرح‌های اقتصادی و سرمایه گذاری و توسعه ای در استان در راستای رونق تولید، اشتغال و کارآفرینی شد.

استاندار آذربایجان غربی با شاره به هدف گذاری رشد اقتصادی 8 درصدی در کشور و به تبع آن در استان آذربایجان غربی اظهار داشت: سرمایه گذاری و تحقق رشد اقتصادی تعیین شده برای استان که 4.5 درصد آن از طریق جذب سرمایه هدف گذاری شده است، زمینه برای توسعه استان فراهم می کند.

معتمدیان ادامه داد در سفر اخیر رئیس جمهور محترم و هیأت دولت به آذربایجان غربی، تسهیلات توسعه ای ویژه ای برای بخش اقتصادی استان مصوب شد که امیدواریم به جذب این تسهیلات و پرداخت به واحدهای تولید و اقتصادی و سرمایه گذاران شاهد شتاب بخشیدن به روند رشد و شکوفایی اقتصادی استان باشیم.

در این دیدار رییس و اعضای هیات مدیره صندوق توسعه ملی حمایت خود را از برنامه های توسعه ای استان در قالب پرداخت تسهیلات به سرمایه گذاران اعلام کرد.

در این جلسه سه تن از سرمایه گذاران استان طرح های توسعه ای خود را ارائه و دستورات لازم برای ادامه مراحل قانونی در جهت پرداخت تسهیلات از محل صندوق توسعه ملی صادر شد.

همچنین در این جلسه با دعوت محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی مقرر شد رییس و اعضای هیات مدیره صندوق توسعه ملی با حضور در استان، نشست های تخصصی با مدیران و فعالان اقتصادی و بانکی استان برگزار نمایند.