با حضور فرماندار؛

سرپرست جدید شهرداری تکاب معرفی شد

سرپرست جدید شهرداری تکاب معرفی شد
ایرج عباسی، که چند روز قبل از سوی شورای شهر به عنوان سرپرست جدید شهرداری تکاب انتخاب شده بود، در مراسمی با حضور مکرمی، فرماندار، اعضای شورای شهر و کارکنان شهرداری معرفی و مشغول به کار شد. در این مراسم از خدمات و زحمات ابوالفضل بدخشی، سرپرست پیشین شهرداری تکاب نیز قدردانی شد.

فرماندار تکاب، در مراسم معارفه سرپرست شهرداری با بیان اینکه شورای شهر ثبات مدیریتی را مدنظر قرار دهد گفت: شهرداری به دنبال توسعه متوازن و همه جانبه شهر باشد و خدمات شهری و اجرای امور عمرانی را بدون تبعیض در تمام مناطق شهر ارائه کند.

علی مکرمی افزود: ساماندهی دستفروشان،تکمیل کمربندی و پل قجور، تعریض پل شریف آباد، ساماندهی و محوطه سازی وادی رحمت، تعیین تکلیف پروژه تجاری زمرد،ساماندهی و زیباسازی ورودی اصلی شهر از سمت شاهیندژ، بیجار و سقز و پرداخت به موقع حقوق کارکنان و کارگران از مسائل مهمی است که باید در دوره جدید شهرداری با جدیت پیگیری و اجرا شود.

وی بیان کرد: برای توسعه و عمران شهر انسجام شهرداری و شورای شهر و پرهیز از اختلاف، همکاری ادارات با شهرداری و مشارکت شهروندان ضروری است.

فرماندار تکاب با بیان اینکه باید تلاش کنیم با یکدلی روزهای خوبی برای تکاب به ارمغان بیاوریم ادامه داد:  سعه صدر و تحمل مردم در برابر مشکلات و کمبودها زیاد است و شهرداری و شورای شهر زمینه رضایتمتدی شهروندان را فراهم کنند.

مکرمی گفت: عده ای هستند که از کمبودها سوء استفاده می کنند و به ایجاد تفرقه بین مردم و مسوولان و شهردار و شورا دامن می زنند، مدیران نباید درگیر این فضاها شوند و از اختلاف افکنی بپرهیزند.