فرماندار تکاب:

ناظران و مجریان انتخابات فضای رقابت‌ سالم را فراهم‌ کنند

ناظران و مجریان انتخابات فضای رقابت‌ سالم را فراهم‌ کنند
فرماندار تکاب گفت: ناظران و مجریان انتخابات مجلس‌ یازدهم باید فضایی مناسب را برای رقابت‌ سالم و افزایش مشارکت سیاسی در جامعه فراهم‌ کنند.

محمود زمانی  در دیدار با اعضای هیات‌ نظارت بر انتخابات تکاب افزود: تمام عوامل برگزارکننده انتخابات پیش‌رو باید از ملتهب‌ شدن فضای انتخاباتی جلوگیری کرده و در بستر انسجام سیاسی و اجتماعی برای افزایش مشارکت و حضور حداکثری‌ مردم در پای صندوق‌های رای تلاش‌ کنند.
وی بیان کرد: باید در آستانه انتخابات با مراقب بودن از سخنان و گفتار خود در تریبون‌های مختلف یک فضای رقابت‌ سالم انتخاباتی را فراهم‌ کنیم.
وی با تاکید بر امر بی‌طرفی کامل در برگزاری روند انتخابات ادامه داد: با مسوولان و مدیرانی که از کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس‌ یازدهم حمایت و جانبداری‌ کنند، برخورد می‌شود.
وی گفت: هیات‌های اجرایی و نظارت در تمام مراحل انتخابات باید بی‌طرفانه و قانونمند عمل‌ کنند.
فرماندار تکاب با تاکید بر اینکه افزایش مشارکت سیاسی رویکرد نخست و اولویت اول انتخابات مجلس یازدهم است، اضافه کرد: به‌ عنوان مسوول انتخابات، تمام تلاش و توان خود را برای برگزاری‌ سالم، امن، بانشاط و بدون نقص انتخابات پیش‌رو به کار خواهیم گرفت.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، دوم اسفندماه سال‌جاری به‌صورت همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.
تکاب با ۸۱ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان‌غربی واقع شده و به‌طور مشترک با شهرستان شاهین‌دژ یک حوزه انتخابیه را تشکیل‌می‌دهد.