استاندار آذربایجان‌غربی: دولت از ایجاد و توسعه شهرک‌های صنعتی خصوصی حمایت می‌کند / از واحد های دانش بنیان در استان حمایت می شود

استاندار آذربایجان‌غربی: دولت از ایجاد و توسعه شهرک‌های صنعتی خصوصی حمایت می‌کند / از واحد های دانش بنیان در استان حمایت می شود
استاندار آذربایجان غربی توجه به ظرفیت‌های بخش خصوصی در همه حوزه‌ها را ضروری دانسته و گفت: حمایت از ایجاد و توسعه شهرک‌های صنعتی خصوصی توسط دولت سیزدهم، برنامه‌ریزی شده و ما نیز با جدیت آن را دنبال می‌کنیم

🔹محمدصادق معتمدیان صبح امروز در بازدید از 2 واحد دانش بنیان مستقر در شهرک صنعتی فاز 2 ارومیه، افزود: توسعه شهرک‌های صنعتی می‌تواند، توان اقتصادی و تولیدی بخش خصوصی را بیش از پیش بارور کرده و در توسعه بخش تولید و اشتغال که مدنظر مقام معظم رهبری است، موثر باشد.

 

🔹وی با تاکید بر اهمیت توسعه واحدها و فعالیت های دانش بنیان در حوزه تولید، اضافه کرد: در کنار توجه به توسعه بخش تولید، دانش بنیان کردن این بخش و توجه به واحدهای صنعتی با ظرفیت دانش بنیان نیز از جمله اقداماتی است که باید با اهتمام ویژه در آذربایجان غربی صورت گیرد.

 

🔹استاندار آذربایجان غربی همچنین بر ضرورت حمایت از واحدهای دانش بنیان فعال در استان تاکید کرده و ادامه داد: حمایت از واحدهای دانش بنیان باید در همه ابعاد و با همت همه بخش‌ها از جمله اقتصادی و نهادهای مسئول بخش صنعت صورت گیرد و کارگشایی نیازهای آنها نیز در دستور کار باشد.

 

🔹معتمدیان تاکید کرد: استانداری آذربایجان غربی با توجه به نیاز استان در راستای توسعه بخش تولید، با همه توان وارد شده و مانع زدایی از این بخش را به طور جدی اجرایی کرده است.

 

🔸در ادامه این بازدید همچنین استاندار آذربایجان غربی از محل در نظر گرفته شده برای توسعه شهرک صنعتی فاز 2 ارومیه بازدید کرد و در جریان مشکلات آن قرار گرفت.