عملیات احداث مرکز تصویربرداری بیمارستان تکاب آغازشد

عملیات احداث مرکز تصویربرداری بیمارستان تکاب آغازشد
عملیات اجرایی احداث ساختمان مرکز تصویربرداری سی‌تی اسکن و رادیولوژی بیمارستان ۹۶ تخت‌خوابی مهر امام علی (ع) تکاب به مناسبت هفته دولت با حضور امام جمعه، فرماندار و نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی آغازشد.

فرماندار تکاب نیز در این مراسم با گرامیداشت هفته دولت گفت: بیمارستان ۹۶ تختخوایی این شهرستان چند سال بود نیمه کاره مانده بود که در ۲ سال اخیر با تلاش‌های استاندار، نماینده مجلس و رییس دانشگاه علوم پزشکی خرداد ماه گذشته به بهره‌برداری رسید.

امیر ستوده فر افزود: نواقص اولیه بیمارستان از جمله مرکز سی تی اسکن و رادیولوژی نیز در طرح اولیه احداث بیمارستان وجود نداشت که با پیگیری های مستمر نماینده مجلس امروز به سرانجام رسیده است.

وی بیان کرد: زمین مورد نیاز احداث ساختمان رادیولوژی در داخل محوطه بیمارستان فراهم شد و با پیگیری‌های نماینده مجلس از وزارت بهداشت و درمان ۳۰ میلیارد ریال محل اعتبارات دولتی و ۱۰ میلیارد ریال توسط کارخانه طلای آقدره آقدره برای احداث مرکز تصویربرداری بیمارستان تکاب اختصاص یافته است.

فرماندار تکاب اظهارداشت: با راه اندازی این مرکز امور مربوط به رادیولوژی در داخل شهرستان انجام خواهد شد و امیدواریم سایر تخصص‌های پزشکی مورد نیاز شهروندان نیز جذب شود.

ساختمان مرکز تصویربرداری سی‌تی اسکن و رادیولوژی بیمارستان ۹۶ تختوابی تکاب در زمینی به مساحت ۲۰۰ مترمربع با استفاده از اعتبارات دولتی و کمک‌های خیّران سلامت از جمله کارخانه طلای آقدره احداث خواهدشد.

در هفته دولت امسال ۲۹ طرح توسعه ای مختلف با ۲۳۱ میلیارد ریال هزینه در مناطق مختلف تکاب به بهره برداری می‌رسد.