استاندار آذربایجان غربی:

رشادت های مردم استان در دفاع از آرمانهای مقدس انقلاب اسلامی باید به نسل جوان منتقل شود

رشادت های مردم استان در دفاع از آرمانهای مقدس انقلاب اسلامی باید به نسل جوان منتقل شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: وجب به وجب از خاک آذربایجان غربی نشان از ایثار و از جان گذشتگی زنان و مردانی است که برای تامین امنیت پایدار در استان از خون خود گذشتند و امروز بر تمامی ما واجب است تا یاد و خاطره آنان را گرامی داشته و این رشادت ها را به نسل جوان و آینده این کشور منتقل کنیم.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، محمدصادق معتمدیان در نخستین جلسه ستاد راهیان نور استان که عصر امروز برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس گفت: مردم آذربایجان غربی  در دورانهای مختلف انقلاب شکوهمند اسلامی و دفاع از آرمانهای مقدس انقلاب همیشه حاضر و آماده بودند  و در مقابله با گروهک های ضد انقلاب و در دفاع از مرزهای ایران اسلامی ایثار و از جان گذشتگی کردند و لحظه ی بی نظیری از شهادت ، ایثار و فداکاری را در تاریخ ثبت کردند.

استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: وجب به وجب از خاک آذربایجان غربی نشان از ایثار و از جان گذشتگی زنان و مردانی است که برای تامین امنیت پایدار در استان از خون خود گذشتند و امروز بر تمامی ما واجب است تا یاد و خاطره آنان را گرامی داشته و این رشادت ها را به نسل جوان و آینده این کشور منتقل کنیم.

وی با تاکید بر ضرورت انجام تکالیف دستگاه های اجرایی استان در اجرای برنامه های ستاد راهیان نور استان ادامه داد: روند اجرای باغ موزه دفاع مقدس در استان  باید تسریع یافته و زیر ساختهای لازم در جهت معرفی رشادت های مردم استان در دورانهای مختلف دفاع مقدس از جمله یادمانها و المانها باید تکیل شود.

معتمدیان ادامه داد: امروز نیز نیروهای نظامی ، انتظامی و امنیتی استان همچون دوران دفاع مقدس مقتدرانه در مرزهای استان مستقر هستند و اجازه نمی دهند خدشه ای در امنیت پایدار استان وارد شود.