راه دسترسی به ۳۰ روستای تکاب بازگشایی شد

راه دسترسی به ۳۰ روستای تکاب بازگشایی شد
فرماندار تکاب گفت: راه دسترسی ۳۰ روستای سخت‌گذر و دورافتاده این شهرستان که به علت بارش برف و کولاک شدید بسته شده‌بود با تلاش راهداران بازگشایی شد.

امیر ستوده‌فر افزود: این روستاها در بخش‌های مرکزی و تخت سلیمان تکاب واقع شده‌اند که برای بازگشایی آنها ۱۰۷ کیلومتر عملیات برف‌روبی در چند نوبت انجام شده‌است.

وی بیان‌کرد: راهداران اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تکاب با پنج اکیپ به مدت ۲۴ ساعت محورهای روستایی "بلوز"، "چهارطاق"، "قوجه و قلدره"،"گوی آغاج" ، "قره عمر"، و "اوریات" را برف‌روبی و راه دسترسی ساکنان این روستا را جهت تردد به مرکز شهر بازگشایی و هموار کردند.

فرماندار تکاب با بیان اینکه درحال حاضر هیچ‌یک از محورهای روستایی این شهرستان بسته نیست و تردد در تمام جاده‌ها نیز جریان دارد اظهار داشت: با توجه به سرمای هوا و بروز یخبندان شبانه در مناطق برف‌گیر و جاده‌ها، عملیات نمک‌پاشی محورهای بین شهری تکاب به طور مستمر انجام می‌شود و فعالیت راهدارخانه های شهرستان در جاده ها به صورت شبانه‌روزی انجام می‌شود.

ستوده فر ادامه داد: با اقدام راهداران و نیروهای امدادی تکاب با وجود کولاک شدید و یخبندان جاده‌ها در یک هفته گذشته هیچ مشکلی برای خودروها و رانندگان و مسافران در محورهای بین شهری تکاب به وجود نیامد و امکان تردد مطمئن و ایمن در جاده‌ها وجود داشت.