پیشرفت ۲۰ درصدی عملیات احداث محور تکاب - دندی

پیشرفت ۲۰ درصدی عملیات احداث محور تکاب - دندی
فرماندار تکاب گفت: عملیات اجرایی احداث و تعریض جاده در محور تکاب - تخت سلیمان - دندی از ۳ ماه گذشته آغاز شده و هم‌اینک از ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است.

فرماندار تکاب در جریان بازدید از عملیات احداث این طرح  افزود: وضعیت پیشرفت فیزیکی محور تکاب - تخت سلیمان - دندی مطلوب و مناسب است و امیدواریم تا پیش از آغاز فصل بارندگی و سرما بخشی از این محور آسفالت‌ شود.

وی اظهارداشت: عملیات اجرایی احداث و تعریض این محور به طول ۲۵ کیلومتر از سه راهی پهلوان تا روستای احمدآباد با ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار در حال احداث است.

وی بیان کرد: برای احداث جاده و تعریض این محور تاکنون ۱۲ کیلومتر خاکبرداری و پنج کیلومتر خاکریزی و ۱۲ دهنه پل نیز احداث شده‌است.

زمانی ادامه داد: عملیات زیرسازی چهار کیلومتر از ابتدای محور تکاب - تخت سلیمان - دندی نیز به پایان رسیده و آماده آسفالت است که در صورت مساعد بودن شرایط آب‌ و هوایی تا ۲۰ روز آینده آسفالت‌ریزی خواهد شد.

وی افزود: علاوه بر این در حال حاضر سه کیلومتر از این محور در حد فاصل سه‌راهی «بابانظر» تخت سلیمان تا روستای «قراولخانه» در حال بهسازی و آسفالت است.

فرماندار تکاب با بیان اینکه بهبود وضعیت محورهای مواصلاتی تکاب با جدیت پیگیری می‌شود گفت: در یک ماه گذشته نیز هشت کیلومتر از محور تکاب - بیجار آسفالت‌ریزی شده‌است.