آسفالت ۱۲ کیلومتر از محور تکاب - شاهین‌دژ به بهره برداری رسید

آسفالت ۱۲ کیلومتر از محور تکاب - شاهین‌دژ به بهره برداری رسید
همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، طرح آسفالت ۱۲ کیلومتر از جاده تکاب - شاهین‌دژ با حضور فرماندار و امام جمعه تکاب به بهره برداری رسید.

فرماندار تکاب در آیین بهره برداری از این طرح گفت: آسفالت محور تکاب - شاهین‌دژ حدفاصل گلخانه تا روستای "ترمکچی" اجرا شده و برای تکمیل و بهره‌برداری از آن ۶۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی هزینه شده‌است.

امیر ستوده‌فر افزود: برای آسفالت این محور ۸۰۰ تُن قیر به ارزش ۳۰ میلیارد ریال استفاده شده است که با بهره‌برداری از آن کیفیت تردد و حمل و نقل جاده ای در مسیر تکاب - شاهین‌دژ بهبود یافت.

وی بیان کرد: برای ارتقای وضعیت محورهای مواصلاتی تکاب پیگیری‌های لازم درحال انجام ‌است و احداث و آسفالت محور تکاب - دندی نیز با شتاب بیشتری ادامه خواهد یافت.

همزمان با دهه فجر کمپ ترک اعتیاد و مرکز اقامتی مبارزه با سوء مصرف موادمخدر با ظرفیت پذیرش و نگهداری ۶۰ بیمار نیز با حضور فرماندار تکاب امروز گشایش یافت.

برای احداث و راه‌اندازی این کمپ ترک اعتیاد که در راستای تحقق اهداف ماده ۱۵ بهزیستی و پیشگیری از شیوع مصرف مواد مخدر ایجاد شده بیش از ۲ میلیارد ریال هزینه شده‌است.

به‌همین مناسبت روز پنج‌شنبه همچنین ۹ واحد مسکونی طی مراسمی باحضور فرماندار تکاب در مناطق شهری و روستایی این شهرستان به مددجویان کمیته امداد واگذار شد.

۱۹ طرح عمرانی، کشاورزی، آموزشی، خدماتی و تولیدی به ارزش ۲۲۷ میلیارد ریال هم‌زمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در تکاب به بهره‌برداری می‌رسد