فرماندار تکاب:

برای تحقق و عملیاتی شدن شعار سال دانشگاه ها و آموزش و پرورش باید پیشگام شوند

برای تحقق و عملیاتی شدن شعار سال دانشگاه ها و آموزش و پرورش باید پیشگام شوند
فرماندار تکاب گفت: برای تحقق و عملیاتی شدن شعار سال دانشگاه ها و آموزش و پرورش باید پیشگام شوند و هر اداره باید در حطیه وظایف خود برای تحقق شعار سال و اجرای منویات مقام معظم رهبری درست عمل کند.

اسماعیل حیدری آزاد در جلسه شورای فرهنگ عمومی تکاب افزود: ادارات بسته پیشنهادی سرمایه گذاری ارائه کنند تا در اختیار فعالان بخش خصوصی قرارگیرد از این رو سنگ اندازی ادارات در مقابل فعالیت سرمایه گذاران پذیرفتنی نیست.

وی بیان کرد: ایجاد اشتغال توسط بخش خصوصی انجام می شود و سرمایه گذاران نیز باید توسط ادارات حمایت شوند و لازم است مدیران در این زمینه اهتمام جدی داشته باشند.

فرماندار تکاب ادامه داد: در شورای برنامه ریزی استان که در سفر استاندار آذربایجانغربی برگزار شد مقرر گردید، قلعه اربابی در اختیار میراث فرهنگی برای توسعه خدمات گردشگری قرارگیرد.

حیدری آزاد با بیان اینکه مردم و دولت دو بال اصلی برای تحقق شعار سال هستند اظهارکرد: تکاب ظرفیت عملیاتی شدن شعار سال و تولید و اشتغال برپایه دانش بنیان دارد و از امکانات شهرستان در این زمینه استفاده می کنیم. 

وی گفت: شهرک صنعتی سنگ و کارگاه جواهرسازی با استفاده از ظرفیتهای منطقه و از طریق معادن طلا همراه با نماینده پیگیری کردیم تا مسیر تامین مواد اولیه فراهم شود