معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی:

سیاست دولت سیزدهم اتمام طرح‌های نیمه تمام است

سیاست دولت سیزدهم اتمام طرح‌های نیمه تمام است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی با بیان اینکه سیاست دولت سیزدهم اتمام طرح‌های نیمه تمام است، گفت: مسوولان این استان نیز برای تحقق این امر مهم همه تلاش خود را بکار گرفته‌اند.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، یاسر رهبردین  در نشست با اصحاب رسانه افزود: در آبان گرامیداشت هفته دولت امسال 683 طرح در استان بهره برداری یا کلنگ‌زنی خواهد شد که ارزش این طرح‌ها بیش از 9 هزار و 155 میلیارد تومان برآورد می‌شود.

وی با بیان اینکه از این تعداد، 600 طرح  به بهره برداری خواهد رسید، اظهار کرد: ارزش این طرح‌ها بیش از 6 هزار و 545 میلیارد تومان اعلام می‌شود.

رهبردین با اشاره به کلنگ زنی 83 طرح عمرانی جدید در آذربایجان‌غربی طی این هفته، ادامه داد: ارزش این طرح‌ها نیز 2 هزار و 610 میلیارد تومان است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی با اعلام اینکه ارومیه با افتتاح طرح‌هایی به ارزش 2 هزار و 500 میلیارد تومان بیشترین طرح‌های افتتاحی در استان را به خود اختصاص داده است، گفت: خوی با طرح‌هایی به ارزش 850 میلیارد تومان و مهاباد با 614 میلیارد تومان در رده‌های بعدی استان قرار دارند.

وی، همچنین به کلنگ‌زنی 16 پروژه طی هفته دولت در مرکز استان آذربایجان‌غربی اشاره کرد و افزود: پس از ارومیه، میاندوآب با 11 طرح، مهاباد با 8 طرح و خوی با 7 طرح در رده‌های بعدی تعدد طرح‌های کلنگ زنی قرار دارند.

رهبردین، ارزش طرح‌های کلنگ زنی شده در شهرستان ماکو را 460 میلیارد تومان اعلام کرد و ادامه داد: شهرستان ارومیه با طرح‌هایی به ارزش 452 میلیارد تومان و مهاباد نیز با 370 میلیارد تومان در رده‌های بعدی قرار دارند.

وی، بیشترین طرح‌های افتتاحی در آذربایجان‌غربی طی هفته دولت را مربوط به شرکت توزیع برق، شرکت گاز، بنیاد مسکن، نوسازی مدارس، راه و شهرسازی، شرکت آب و فاضلاب و ورزش و جوانان عنوان کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی با تاکید بر اینکه سیاست دولت اتمام طرح‌های نیمه تمام بوده است، گفت: ‌دولت تمامی تلاش خود را برای ارائه خدمات به مردم و توسعه آذربایجان‌غربی به کار گرفته است.