فرماندار جدید تکاب معرفی شد

فرماندار جدید تکاب معرفی شد
در جلسه شورای اداری با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان‌غربی، امیر ستوده فر به عنوان فرماندار جدید تکاب معرفی و از خدمات و تلاش‌های سیدهادی طباطبایی، سرپرست پیشین فرمانداری این شهرستان قدردانی شد. ستوده فر سابقه بخشداری مرکزی ارومیه را در کارنامه کاری خود دارد و از نیروهای استانداری آذربایجان‌غربی است.

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی روز شنبه در آیین تودیع و معارفه فرماندار تکاب با تبریک و تسلیت شهادت دکتر محسن فخری زاده دانشمند برجسته و رئیس سازمان پروهش و نوآوری وزارت دفاع  گفت: ایثارگری‌ها و مجاهدت‌های مدافعان سلامت و کادر خدوم درمانی کشور و کمک‌های بی نظیر مومنانه ملت ایران در دوران شیوع ویروس کرونا مستندسازی شود.

علی مصطفوی افزود: مجاهدت های مدافعان سلامت و رزمایش های کمک های مومنانه در دوران شیوع بیماری کووید ۱۹ در شرایط سخت اقتصادی و تحریم های ظالمانه صحنه های ماندگاری از فداکاری و ایثارگری را خلق کرد و این زیبایی ها باید برای اطلاع آیندگان ثبت و جاودانه شود.

وی بیان کرد: همچنان که دلاورمردی های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس توسط شهدای والامقامی مانند شهید سید مرتضی آوینی مستندسازی و ماندگار شد، امروز نیز جانفشانی مدافعان سلامت نیازمند ثبت در تاریخ پرافتخار ایران اسلامی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان نوروزی و فتاحی، شهدای مدافع سلامت در تکاب ادامه داد: آیندگان و نسل‌های بعدی جامعه باید بدانند برای مقابله با بیماری کووید۱۹ و رسیدگی به وضعیت نیازمندان در این برهه سخت و حساس چه ایثارگری‌ها و مجاهدت هایی به ثمر نشسته است و نسل امروز جانشان را فدای سلامت و معیشت مردم کردند.

مصطفوی با بیان اینکه امیدواریم با اجرای طرح محدودیت‌های شغلی شاهد کاهش میزان ابتلا به بیماری باشیم، اضافه کرد: تاکنون در هفت مرحله محدودیت‌های شغلی گروه های ۲، سه و چهار جهت مقابله با ویروس کرونا اجرا شده و مدیریت بهتر و پیشگیری از شیوع بیماری کووید ۱۹ لازم است این طرح با جدیت و همکاری بیشتر مردم تداوم یابد.

وی با اشاره به انتصاب فرماندار جدید تکاب گفت: این شهرستان در دوران دفاع مقدس نقش مهمی در مقابله با ضدانقلاب ایفا کرده و حق بزرگی بر انقلاب و نظام دارد از این رو باید مسوولان و مدیران به بهترین نحو در خدمت مردم این شهرستان باشند تا بتوانیم به قسمتی از وظایف خود نسبت به تکاب عمل کنیم.