فرماندار: همه امکانات تکاب برای برف‌روبی جاده‌ها بسیج شده‌ است

فرماندار: همه امکانات تکاب برای برف‌روبی جاده‌ها بسیج شده‌ است
فرماندار تکاب با اعلام آماده‌باش کامل ستاد مدیریت بحران گفت: همه امکانات، تجهیزات و ماشین‌های سنگین اداره‌ها و دستگاه‌های خدمات‌رسان این شهرستان برای برف‌روبی و بازگشایی جاده‌ها و محورهای مواصلاتی بسیج شده‌است.

امیر ستوده‌فر در جلسه اضطراری شبانه ستاد مدیریت بحران تکاب افزود: انجمن معادن تکاب جهت برف‌روبی و بازگشایی محورهای روستایی در صورت نیاز تجهیزات و ماشین آلات خود را در اختیار راهداران قراردهد.

وی با اشاره به اینکه از ظرفیت نیروهای بسیج در برف‌روبی و عملیات راهداری جاده‌های تکاب استفاده شود، بیان کرد: اداره های خدمات رسان توان و ظرفیت عملیاتی خود را افزایش داده و به همه نیروها و کارکنان خود فراخوان دهند تا پایان بارش برف پای‌کار باشند.

فرماندار تکاب با تاکید بر افزایش هماهنگی ادارات خدمات رسان و تسریع در برف‌روبی محورها اظهار داشت: تمهیدات اسکان اضطراری مسافران زمستانی و گرفتار شده در جاده‌ها فراهم شده و به این منظور مدرسه غزال روستای چوپلو در محور تکاب - شاهیندژ و مدرسه های شبانه‌روزی شهید عراقی و الغدیر در شهر تکاب برای پذیرش مسافران آماده و تجهیز شده‌است.

ستوده‌فر با اشاره به اینکه عملیات راهداری و برف روبی جاده ها بی‌وقفه ادامه دارد، اضافه کرد: ماشین آلات راهداری معادن طلا زرشوران و آقدره تکاب به عملیات برف‌روبی و بازگشایی جاده ها ملحق شوند.

وی با قدردانی از شهرداری تکاب به دلیل همکاری با اداره راهداری و اعزام ماشین آلات به جاده‌ها ادامه داد: بازگشایی سریع محور سخت‌گذر روستایی از جمله مسیر چهارطاق در اولویت کاری راهداران قرارگیرد.

ستوده فر گفت: نیروهای امدادی، خدماتی و انتظامی تکاب از جمله ماموران انتظامی، راهداران، پلیس‌راه، امدادگران جاده ای هلال احمر، شهرداری و اورژانس از روز جمعه گذشته در حال ارائه خدمات در جاده‌ها و معابر عمومی هستند.