فرماندار تکاب:

فعالان فضای مجازی به اعتماد عمومی لطمه نزنند

فعالان فضای مجازی به اعتماد عمومی لطمه نزنند
فرماندار تکاب با اشاره به انتشار برخی اخبار کذب در شبکه های اجتماعی این شهرستان، گفت: فعالان فضای مجازی نباید با پرداختن به مطالب بی اساس به اعتماد عمومی لطمه بزنند.

علی مکرمی در نشست هم اندیشی فعالان فضای مجازی تکاب افزود: کانال‌های بی هویت در شبکه‌های اجتماعی این شهرستان اعتماد عمومی را خدشه دار می‌کنند و برخی از موارد سایر کاربران نیز تحت تاثیر این کانال ها به فضاسازی ها دامن می زنند.
وی بیان کرد: فعالان فضای مجازی به مسائلی که موجب از بین رفتن اعتماد عمومی، ایجاد تفرقه و تنش و دروغ پراکنی و اتهام زنی می‌شود، نباید دامن بزنند.
فرماندار تکاب با بیان اینکه باید از ظرفیت‌های فضای مجازی در راستای توسعه تکاب استفاده شود، اظهار داشت: وفاق و همدلی موجود در تکاب زبانزد و قابل تحسین است که باید از سوی کانال‌های اطلاع رسانی، تقویت شود.
مکرمی با اشاره به اینکه از فعالان فضای مجازی انتظار دارد تا منصفانه و سازنده نقد و مطالبه کنند، ادامه داد: برخی از قلم‌های که هویت و اصالت ندارند به دنبال ناامیدکردن مردم و از بین بردن امید و نشاط اجتماعی است و از این رو فعالان فضای مجازی باید در مقابل این آسیب از خود محافظت کنند و با احساس مسئولیت بیشتری اقدام به انتشار مطالب خود کنند.
وی گفت: مردم باید به مسئولان اعتماد داشته باشند چرا که آنان برای حل مشکلات و توسعه شهرستان کوتاهی نمی‌کنند.
فرماندار تکاب با تاکید بر اینکه فعالان شناسنامه دار فضای مجازی رسالت و مسئولیت خود در قبال شهروندان و توسعه شهر را به درستی انجام می دهند، افزود: فضای مجازی نقش مؤثری در توسعه تکاب دارد و می‌تواند به عنوان یکی از عوامل تقویت وحدت مطرح شود.
وی بیان کرد: پرهیز از تخریب و تنش آفرینی، انتقاد منصفانه و خودداری از توهین و اتهام زنی و انتشار اخبار کذب سرلوحه فعالیت‌های رسانه‌ای در کانال‌ها و شبکه‌های اجتماعی قرار گیرد.