ایران استوار، چهل و چهار سال افتخار؛

جهاد تبیین؛ محور برنامه های گرامیداشت دهه فجر

جهاد تبیین؛ محور برنامه های گرامیداشت دهه فجر
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی بر نقش محوری جهاد تبیین در برنامه هاو جشن های گرامیداشت دهه فجر و معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل جوان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه درجلسه ستاد گرامیداشت دهه فجر استان گفت: باتوجه  شرایط جامعه نیاز است برنامه های دهه فجر امسال متفاوت تر برگزار شود.

 حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی افزود: دستاوردهای انقلاب اسلامی و رویدادهای انقلاب را باید به نسل جدید معرفی و تبیین کنیم و در مناسبت های پیش رو  از سخنرانان آگاه استفاده کنیم تا حساسیت شرایط موجود و تفرقه افکنی های دشمنان را برای مردم بیش از پیش اظهار نمایند.

وی به اعضای ستاد گرامیداشت ایام دهه فجر عنوان کرد: برای تاثیر گذاری بیشتر برنامه ها دهه فجر ، باید نقاط ضعف و قوت شناسایی شود تا بتوانیم تاثیر گذاری آن را مشاهده کنیم.

وی ادامه داد: در جشن های گرامیداشت دهه فجر باید جهاد تبیین محور برنامه ها باشد.

امام جمعه ارومیه به نقش مهم رسانه ملی نیز اشاره و عنوان کرد: برای حضور بیشتر و پررنگ مردم در صحنه رسانه ملی با تهیه و تدوین برنامه های تاثیرگذار نقش بسیار مهمی دارد و باید از این ظرفیت استفاده کرد.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در این جلسه گفت: امسال با جنگ ترکیبی دشمن علیه نظام جمهوری اسلامی ایران مواجه هستیم.

 رضا ابراهیمی  افزود: جهاد تبیین موضوعی است که باید بیش از پیش به آن بپردازیم و از همه ظرفیت ها برای تبیین نظام جمهوری اسلامی ایران استفاده کنیم.

وی همچنین گفت: در شرایط کنونی باید با جوانان بیشتر صحبت کنیم و گوش شنوایی برای مشکلات انان باشیم و در جشن ایام دهه فجر نیز از ایده ها و اندیشه های جوانان استفاده کرده و بهره مند شویم.