زمین موردنیاز احداث سالن‌ورزشی تکاب تامین‌شد

زمین موردنیاز احداث سالن‌ورزشی تکاب تامین‌شد
فرماندارتکاب گفت: زمین موردنیاز برای احداث سالن‌ورزشی محله شریف‌آباد این شهر پس از بررسی‌های فراوان در مکان مناسب داخل محدوده شهر تامین و جهت آغاز عملیات‌اجرایی به پیمانکار تحویل داده‌شد.

محمود زمانی در جریان بازدید از زمین محل احداث سالن ورزشی شریف‌آباد تکاب با بیان اینکه طرح ساخت سالن ورزشی در این منطقه ازشهر تکاب با توجه به داخل محدوده‌نبودن و مهیانشدن زمین مناسب در اردیبهشت‌ماه گذشته متوقف شده بود، اظهارداشت: درنهایت با پیگیری‌ها و توجه ویژه استاندار آذربایجان‌غربی و تلاش‌های نماینده مردم میاندوآب، شاهیندژ و تکاب در مجلس شورای‌اسلامی و با همکاری و امضای تفاهم نامه بین ادارات کل ورزش و جوانان و آموزش وپرورش این استان به سرانجام‌رسید و زمین مورد نظر پس از طی مراحل قانونی و تایید استاندار درمحوطه مدرسه شهیدبرزگر شریف‌آباد به پیمانکار تحویل داده‌شد.
وی بیان کرد: این سالن ورزشی درداخل محوطه مدرسه شهیدبرزگر محله شریف‌آباد تکاب درزمینی به مساحت ۲‌هزار متربع و زیربنای ۶۰۰ مترمربع با ۱۲ میلیاردریال اعتبار احداث خواهدشد.
فرماندار تکاب ادامه داد: هم اکنون این زمین در حال آماده‌سازی است و عملیات اجرایی سالن‌ورزشی سقف کوتاه در چندروز آینده آغازخواهدشد.
زمانی اظهار داشت: با احداث این سالن‌ورزشی علاوه بر دانش آموزان مدرسه شهیدبرزگر، شهروندان و جوانان و نوجوانان محله شریف‌آباد تکاب از فضای ورزشی مناسب بهره مند خواهندشد.
 استاندار آذربایحان‌غربی اردیبهشت ماه گذشته درسفر به تکاب، از کلنگ زنی یک باب سالن ورزشی در این شهرستان به علت خارج از محدوده بودن زمین محل احداث آن خودداری‌کرد.