پیام فرماندار شهرستان تکاب به مناسبت نوروز 1400

پیام فرماندار شهرستان تکاب به مناسبت نوروز 1400
فرماندار شهرستان تکاب به مناسبت فرارسیدن نوروز باستانی و آغاز سال ۱۴۰۰ هجری شمسی در پیام نوروزی، این عید سعید را به همشهریان عزیز تبریک گفت.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تکاب، متن پیام نوروزی امیر ستوده فر به شرح زیر است:


 بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار

به نام خدای بهارآفرین

بهارآفرین را هزار آفرین


 چرخش روزگار و گردش ایام بار دیگر روز نو و بهار نو پدید آورد و در دگرگونی احوال و زایش طبیعت، نسیم باد نوروزی و نوبهار جان ها سرتاسر جهان را فراگرفت و آفریدگار هستی آفتاب عالم تاب مهر و دوستی و تعادل را در پهنه گیتی گستراند تا چراغ دل های آدمیان در این نوشدگی و تحول فصل ها برافروخته شود.

نوفصل بهار جلوگر اوج زیبایی آفرینش و پیام آور طراوت و شادابی در عالم هستی است و هنگامه شکرگزاری به درگاه محبوب و ذات کبریایی باریتعالی برای نعمت های بیکران وجود بی منتهای خالق مهربان هستی است.


 سالی که گذشت سال سخت و پرمشقتی بود. سال تحریم های ناجوانمردانه و بی سابقه علیه ملت ایران و فشارهای بزرگ اقتصادی، سال مبارزه با بیماری منحوس ناشی از ویروس کرونا و سال از دست دادن عزیزان بر اثر بیماری کووید ۱۹ و شهادت مجاهدان و مدافعان عرصه سلامت.


 اما با هزار امید به نوبهاری زندگی آفرین از این سختی ها و تنگناها عبور کردیم و اکنون در آستانه کهن عید نوروز قرار گرفته ایم که ساعت های دیگر آغاز سال جدید و قرن نو را با دستانی رو به آسمان رحمت و عطوفت الهی و با نجوای دعای حول الحالنا به تماشا خواهیم نشست.


 در سال ۱۳۹۹ تلاش و کوشش مسئولان تکاب برای بهبود وضعیت عمرانی و زیرساخت های شهرستان ادامه داشت و دستگاه های اجرایی و مدیران شبانه روز و بی وقفه برای مدیریت و مقابله با شیوع ویروس کرونا تمهیدات و اقدامات جدی و اساسی انجام دادند.


 کادر خستگی ناپذیر و فداکار درمانی تکاب همانند مدافعان سلامت در سراسر کشور لحظاتی ماندگار و پرافتخار از جانفشانی و ایثار برای دفاع از سلامت شهروندان خلق کردند و همچنین همکاری و همراهی مردم عزیز در اجرای محدودیت ها و پروتکل های بهداشتی صفحه درخشانی از همدلی و وفاق بود.


 دولت تدبیر و امید در سال ۱۳۹۹ در هنگامه نبرد بزرگ اقتصادی با دشمنان صحنه هایی از عزم و اراده برای مقابله همزمان تحریم ها و ویروس کرونا پدیدآورد و در این هیاهوی بیماری و نبرد نابرابر اقتصادی هیچگاه از توسعه عمرانی مناطق مختلف کشور غافل نشد.


 در آستانه قرن نو با یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت و با همراهی با اندوه خانواده های داغداری که عزیزانشان را بر اثر ابتلا به بیماری کووید۱۹ از دست دادند، به پیشواز سالی می رویم که مقارن با جشن های شعبان المعظم بوده و روزهای ابتدایی آن به سالروز خجسته میلاد منحی عالم بشریت، مهدی موعود(عج) مزین و متبرک شده است.


 در سال ۱۴۰۰ شاهد برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا خواهیم بود که با حضور گسترده و پرشور مردم در پای صندوق های رای، پرچم عزت، عظمت و سربلندی ملت ایران دوباره به اهتزار در می آید و خلق حماسه باشکوه حضور ایرانیان در تعیین سرنوشت میهن اسلامی بر صدر اخبار دنیا خواهد نشست.
 اینجانب به عنوان خادم مردم شریف تکاب ضمن تشکر و قدردانی از همراهی و انسجام آحاد شهروندان در مقابله با ویروس کرونا، فرارسیدن سال جدید و عید نوروز ۱۴۰۰ و میلاد مسعود حضرت صاحب الزمان(عج) را به همه همشهریان عزیز تبریک و شادباش می گویم و امیدوارم در سالی که پیش روی ماست شاهد گشایش های اقتصادی بهبود وضعیت معیشت، فزونی نعمت سلامتی و ریشه کن شدن بیماری کووید ۱۹ و تحقق بیش از پیش اهداف دستیابی به توسعه پایدار و پیشرفت و عمران و آبادانی تکاب عزیز و دوست داشتنی و سربلندی در آزمون بزرگ انتخابات ۱۴۰۰ باشیم.
 انشالله

عیدتان مبارک و نوروزتان پیروز باد


بر آمد باد صبح و بوی نوروز

به کام دوستان و بخت پیروز

مبارک بادت این سال و همه سال

همایون بادت این روز و همه روز


 امیر ستوده فر فرماندار شهرستان تکاب سی ام اسفند ماه ۱۳۹۹