فرماندار جدید تکاب معرفی شد

فرماندار جدید تکاب معرفی شد
با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی فرماندار جدید تکاب معرفی و مشغول به کار شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی در این آیین با اشاره به شعار امسال از سوی مقام معظم رهبری گفت: همه مسوولان و مدیران در تمام سطوح باید توان و انرژی خود را برای تحقق رونق تولید در کشور به کار گیرند.

علی مصطفوی با بیان اینکه علیرغم تحریم‌های ظالمانه دشمنان، فعالیت‌های اقتصادی در کشور همچنان رشد قابل ملاحظه‌ای دارد افزود: ملت ایران در چهل سال گذشته از سوی دشمنان همواره در تحریم بوده‌اند اما امسال باوجود آنکه این تحریم‌های ظالمانه به اوج خود رسیده و در سراشیبی قرار گرفته است ولی وضعیت مطلوب اقتصادی کشور در این شرایط نشانه شکست این تحریم‌هاست.

وی با اشاره به ذخیره کالاهای اساسی در کشور و نبود هیچ مشکلی در این زمینه اظهار داشت: استکبار جهانی سال گذشته تلاش می‌کرد جشن‌های چهل سالگی انقلاب برگزار نشود اما با حضور قدرتمند مردم در صحنه نه تنها ملت ایران چهلمین سال انقلاب را جشن گرفتند بلکه امروز ایران اسلامی در دهه پنجم خود شاهد رشد و بالندگی و شکوفایی است.

مصطفوی ادامه داد: با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی باید رهنمودهای مقام معظم رهبری در این زمینه را نصب‌العین قرار داده و در دهه پنجم انقلاب زمینه را برای اشتغال و رشد جوانان کشور فراهم ساخت.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی از وحدت به اقتدار رسیده ادامه داد: اگر امروز در صحنه بین‌المللی حرفی برای گفتن داریم و در مذاکرات، دشمنان را به زانو درآورده‌ایم این امر ناشی از اقتدار نظام و حضور همیشگی مردم در صحنه‌های مختلف انقلاب است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی افزود: ملت ایران با وحدت بی‌نظیر خود در دوران دفاع مقدس، جبهه‌های جنگ تحمیلی را مدیریت کردند و برای اولین بار در تاریخ ایران نه تنها حتی یک وجب از خاک کشور از دست نرفت بلکه ایستادگی و مقاومت ملت ایران در پشتیبانی از نظام و انقلاب درس عبرتی برای متجاوزان به خاک کشور شد.

مصطفوی با اشاره به درپیش بودن هفته گرامیداشت دولت گفت: مسوولان و مدیران اجرایی در شهرستان‌ها علاوه بر افتتاح‌های طرح‌های مختلف عمرانی از این فرصت استفاده کرده و در میان مردم حضور یابند و دستاوردها و اقدامات نظام و دولت را تشریح کنند و به گفت و گو با مردم بپردازند.

وی با اشاره به روند توسعه تکاب اضافه کرد: استاندار آذربایجان غربی نگاه ویژه‌ای برای محرومیت‌زدایی از چهره این شهرستان داشته و همواره نسبت پیشرفت و توسعه تکاب دغدغه دارد.

مصطفوی همچنین با اشاره به تغییر فرماندار تکاب بیان کرد: مسوولان خدمتگزار مردم هستند و هر تغییر باید منشا تحولی در راستای حل مشکلات شهروندان باشد و ضمن قدردانی از زحمات فرماندار پیشین امیدوارم فرماندار جدید که از نیروهای با تجربه وزارت کشور است در عرصه خدمتگزاری به مردم و حل مشکلات روند موفقیت‌آمیزی داشته و از ظرفیت‌های موجود برای توسعه بخوبی استفاده کند.

فرماندار جدید تکاب اهل استان زنجان و دارای مدرک دکترای جامعه شناسی است و سوابقی چون شهرداری صایین قلعه، بخشداری ابهر و معاون مدیرکل امور اجتماعی استانداری زنجان را در کارنامه خود دارد.

در این جلسه از خدمات علی مکرمی فرماندار سابق تکاب نیز قدردانی شد.

همچنین در این جلسه «ناصح محمدخانی» به عنوان شهردار جدید تکاب معرفی و از خدمات «ایرج عباسی» سرپرست پیشین این شهرداری تقدیر شد.