سرپرست فرمانداری تکاب:

هفته دولت فرصت مناسبی برای اطلاع رسانی دستاوردهای نظام است

هفته دولت فرصت مناسبی برای اطلاع رسانی دستاوردهای نظام است
سرپرست فرمانداری تکاب گفت: هفته دولت فرصت مناسبی برای امیدآفرینی در جامعه و اطلاع‌رسانی دستاوردها و اقدامات انجام یافته توسط دولت در راستای محرومیت‌زدایی در مناطق مختلف کشور است.

سیدهادی طباطبایی  در جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت هفته دولت در تکاب با بیان اینکه هفته دولت امسال باید به نمادی برای معرفی خدمات انقلاب اسلامی تبدیل شود افزود: در شرایط خاصی به سر می‌بریم که تحریم‌های ظالمانه و مشکلات اقتصادی ناشی از شیوع بیماری کرونا فشارهای فراوانی به دولت وارد کرده اما با وجود این وضعیت نیز پروژه‌های عمرانی و طرح‌های توسعه‌ای متوقف نشده‌ است.

وی با اشاره به ضرورت امیدآفرینی در کشور در هفته دولت در جامعه بیان‌کرد: دولت تدبیر و امید تمام امکانات خود را برای مقابله با کرونا به میدان آورده و هفته دولت فرصت و بستری مناسب برای تبیین و تشریح خدمات و دستاوردهای دستگاه‌های اجرایی در این شرایط خاص است.

سرپرست فرمانداری تکاب ادامه داد: اقشار مختلف مردم منتظرند تا در مناسبت‌هایی مانند هفته دولت شاهد ارائه گزارش عملکرد مسوولان باشند از این رو باید ادارات و دستگاه‌های دولتی اقدامات و دستاوردهای خود در حوزه های مختلف و بخش‌های توسعه‌ای را به اطلاع شهروندان برسانند.

طباطبایی با اشاره به تقارن هفته دولت با ایام عزاداری ماه محرم اظهار داشت: با توجه به قرار گرفتن در ایام سوگواری سیدالشهدا(ع) در برنامه‌های هفته دولت امسال حفظ شئون ماه محرم در کنار برگزاری مراسم‌ و توجه به آذین‌بندی ورودی‌های سطح شهر و اماکن عمومی به پرچم عزای حسینی مورد توجه جدی ادارات قرار گیرد.

وی اضافه کرد: همچنین به دلیل جلوگیری از افزایش شیوع بیماری کرونا در شهرستان و مقابله با این ویروس تمام برنامه‌های هفته دولت و آیین افتتاح طرح‌های عمرانی باید با حداقل تجمع و کمترین حضور افراد با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شود و ادارات به این مسئله نیز اهتمام ویژه داشته باشند.

سرپرست فرمانداری تکاب با اشاره به اجرای طرح تابش امید ویژه جهاد اطلاع‌رسانی دستاوردهای دولت در آذربایجان‌غربی نیز گفت: اداره‌ها و دستگاه‌های اجرایی علاوه بر طرح‌های قابل افتتاح و کلنگ‌زنی هفته دولت امسال، خدمات مختلف دولت در این شهرستان را در قالب طرح تابش امید به صورت گسترده در فضای مجازی، شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها اطلاع‌رسانی کرده و برای مردم تشریح و تبیین کنند.

طباطبایی افزود: ادارات و دستگاه‌های دولتی تکاب در روزهای افتتاح طرح‌های عمرانی از نصب پلاکاردها و بنرهای زائد و انجام تشریفات غیرضروری خودداری کنند.