فرماندار:

روسای ادارات تکاب در تبلیغات انتخابات دخالت نکنند

روسای ادارات تکاب در تبلیغات انتخابات دخالت نکنند
فرماندار تکاب گفت: روسای ادارات و مدیران دستگاه‌های اجرایی از هرگونه دخالت در تبلیغات انتخاباتی و حمایت از کاندیداها پرهیز کنند.

محمود زمانی  در جلسه شورای اداری این شهرستان افزود: مدیران و روسای دستگاه‌های اجرایی مراقب باشند تا اداره تحت مدیریتشان به ابزاری برای کاندیداها تبدیل نشود و امکانات اداری در اختیار تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای مجلس یازدهم قرار نگیرد.

وی با بیان اینکه طبق ماده ۱۱ قانون انتخابات همه مسوولان مکلف هستند تا در راستای برگزاری سالم انتخابات تلاش کنند، اظهار داشت: همه عوامل اجرایی، نظارت و بازرسی برای افزایش مشارکت سیاسی در انتخابات مجلس یازدهم تلاش و زمینه پویایی و نشاط انتخاباتی را فراهم کنند.

وی با تاکید بر حفظ انسجام و اتحاد در این شهرستان بیان کرد: کاندیداهای انتخاباتی از اقدام‌ها و سخنان تفرقه‌آمیز که موجب خدشه‌دار شدن وحدت آحاد مردم می‌شود در ایام تبلیغات انتخاباتی اجتناب کنند.

«زمانی»، با اشاره به اجرای طرح‌های عمرانی تکاب ادامه داد: ادارات، اجرای مطلوب و مناسب طرح‌های عمرانی و پروژه‌های توسعه‌ای این شهرستان را پیگیری کرده و تلاش‌کنند طرح‌هایی که هم‌اینک ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند برای بهره‌برداری در دهه فجر آماده شود.

وی با بیان اینکه ادارات با عملکرد مناسب و پیگیری مشکلات شهرستان زمینه افزایش سرمایه‌های اجتماعی در این شهرستان را فراهم کنند اضافه کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی موانع و مشکلات فراروی تکمیل طرح‌های عمرانی نیمه‌تمام را شناسایی و با همکاری بین‌بخشی با سایر ادارات آنها رفع کنند.

فرماندار تکاب با اشاره به اینکه روسای ادارات با وحدت و انسجام در راستای توسعه شهرستان پای کار هستند اظهار داشت: ادارات و دستگاه‌های اجرایی این شهرستان از هم‌اینک جهت مدیریت بحران و ارائه خدمات مطلوب و به موقع به شهروندان و روستاییان در فصل زمستان از جمله خدمات جاده‌ای و اورژانسی در آماده‌باش کامل هستند.

زمانی گفت: تامین آرد موردنیاز و سوخت زمستانی و برف‌روبی به موقع روستاها به‌ویژه روستاهای مناطق برف‌گیر و سخت‌گذر بسیار ضروری است و از این‌رو باید ادارات مرتبط باید تمهیدات لازم را در این زمینه به کارگیرند.

وی با اشاره به افزایش قیمت بنزین نیز افزود: ادارات مرتبط و دستگاه‌های نظارتی نسبت به کنترل بازار و افزایش بازرسی‌ها به صورت ویژه اقدام کرده و بر قیمت کالاها و خدمات به ویژه کالاهای اساسی نظارت جدی و مستمر داشته باشند و با متخلفان برخورد کنند.

در این جلسه بهرام پارسافر، امیر مطلوبی، سعید صادقیان و صلاح‌الدین امینی با حضور فرماندار تکاب به‌ ترتیب به‌عنوان بخشدار مرکزی، مدیر جدید پایگاه میراث جهانی تخت سلیمان، رییس دانشگاه پیام‌نور و رئیس بانک ملت تکاب معرفی شدند.