استاندار آذربایجان غربی از بیمارستان نیمه تمام تکاب بازدید کرد

استاندار آذربایجان غربی از بیمارستان نیمه تمام تکاب بازدید کرد
استاندار آذربایجان غربی در سفر به تکاب از وضعیت بیمارستان 64 تختخوابی نیمه تمام این شهرستان بازدید کرد و در جریان روند ساخت و مشکلات پیش روی این طرح قرار گرفت.

فرماندار تکاب در این بازدید گفت: عملیات احداث این بیمارستان از 12 سال قبل آغاز شده و در سال های گذشته به دلایل مختلف از جمله کمبود اعتبار و وجود مشکل مالکیت و معارض زمین به کندی پیش رفته است.
علی مکرمی با بیان اینکه این بیمارستان از مهمترین طرح های عمرانی نیمه تمام تکاب است، اظهار داشت: عملیات اجرایی ساخت این بیمارستان از سال 1386 آغاز و تاکنون بیش از 160 میلیارد ریال برای ساخت و تکمیل آن هزینه شده است.
وی با اشاره به اینکه برای تکمیل این بیمارستان 100 میلیارد ریال اعتبار دیگر نیاز است، ابراز امیدواری کرد که با تخصیص به موقع این اعتبار، بیمارستان نیمه تمام تکاب در سریع ترین زمان ممکن به بهره برداری برسد.
فرماندار تکاب ادامه داد: این بیمارستان در زمینی به مساحت 30 هزار مترمربع با زیربنای 9 هزار و 400 مترمربع ساخته شده است و با تکمیل و راه اندازی آن مشکل کمبود تخت بیمارستانی و ارایه خدمات مطلوب پزشکی و درمانی در این شهرستان رفع می شود.
وی افزود: تجهیزات تخصصی پزشکی مورد نیاز این بیمارستان نیز خریداری شده است و پس از اتمام عملیات عمرانی نصب می شود.
 استاندار آذربایجان غربی و نایب رییس مجلس شورای اسلامی صبح روز چهارشنبه  برای حضور در جلسه شورای برنامه ریزی استان با محوریت توسعه تکاب و کلنگ زنی چند طرح عمرانی از جمله محور تکاب - دندی به این شهرستان سفر کرده اند.