فرماندار تکاب در نشست صمیمی با فرهنگیان بازنشسته:

توانمندی های فکری معلمان بازنشسته در توسعه تکاب لحاظ شود

توانمندی های فکری معلمان بازنشسته در توسعه تکاب لحاظ شود
جمعی از بازنشستگان آموزش و پرورش تکاب در نشستی گرم و صمیمی با فرماندار دیدار و گفت و گو کردند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تکاب، فرماندار تکاب در این نشست گفت: باید شرایطی فراهم شود تا بتوانیم از توانمندی های فکری و تجربیات ارزنده فرهنگیان بازنشسته در توسعه شهرستان بهره مند شویم.

علی مکرمی با بیان اینکه عزت و احترام معلمان بازنشسته باید هم  اندازه جمله ماندگار" معلمی شغل انباست" حفظ شود افزود: نجابت و بزرگی معلمان بازنشسته در تحمل سختی ها و مشکلات ستودنی است.

وی بیان کرد: افتخار می کنم که شاگرد شما عزیزان بوده ام و یکی از آرزوهای من که دیدن معلمان و اساتید خودم بود، پس از سال ها امروز  در این جمع صمیمی محقق شد و به عنوان دانش آموز دیروز و خدمتگزار امروز شما سعی می کنم با تمام توان در خدمت توسعه تکاب باشم.

مکرمی ادامه داد: تکاب با ارزش ها و فرهنگ های ناب خود شناخته می شود، نباید اجازه بدهیم این ارزش ها کم رنگ شود، یکی از این ارزش ها عزت و احترام شغل معلمی است.

فرماندار تکاب گفت: معلمان بازنشسته تکاب در ۳۰ سال خدمت بی منت خود با کمترین حقوق بیشترین تاثیر گذاری را داشتند.

مکرمی اضافه کرد: آنچه امید را در دل معلمان بازنشسته  زنده می کند این است ببینند شاگردان آنها در جامعه موثر و مفید واقع شده اند و این بزرگترین اندوخته برای این عزیزان است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تکاب در این دیدار صمیمی بازنشستگان فرهنگی به بیان مشکلات خود و کانون بازنشستگان پرداختند.

همچنین چند تن از فرهنگیان بازنشسته در خصوص مشکلات و موانع و راهکارهای توسعه شهرستان با فرماندار هم اندیشی کردند.