همزمان با هفته دولت؛

۲۰طرح عمران روستایی در تخت‌سلیمان تکاب به بهره‌برداری رسید

۲۰طرح عمران روستایی در تخت‌سلیمان تکاب به بهره‌برداری رسید
۲۰ طرح عمرانی و زیرساختی با ۴۵ میلیارد ریال هزینه به مناسبت هفته دولت با حضور فرماندار و جمعی از مسوولان محلی در روستاهای تابعه بخش تخت‌سلیمان تکاب به بهره‌برداری رسید.

فرماندار تکاب روز چهارشنبه در آیین افتتاح طرح‌های عمرانی بخش تخت‌سلیمان در روستای " گوی‌آغاج" با تبریک هفته دولت گفت: دولت شهیدان رجایی و باهنر در مدت کوتاه مسوولیت خود توانست با خدمات شایسته و ماندگار افق‌های درخشانی پیش‌روی مدیران آینده کشور قراردهد.

امیر ستوده‌فر افزود: پیش از انقلاب اسلامی عمده نگاه‌ها به سمت شهرهای بزرگ بود اما با استقرار نظام جمهوری اسلامی خدمات و امکانات در شهرهای کوچک و روستاها نیز ارائه شد و اکنون شاهد توسعه زیرساخت‌ها در مناطق دورافتاده کشور هستیم.

وی بیان‌کرد: نگاه عدالت محور نظام جمهوری اسلامی ایران اکنون در تمام شهرها و روستاهای کشور گسترده شده و در حال حاضر پروژه‌های توسعه‌ای از جمله طرح های آب، برق ، گاز و راه در همه مناطق اجرا می‌شود و کل کشور به یک کارگاه بزرگ عمرانی تبدیل شده است.

فرماندار تکاب ادامه‌داد: همین نگاه عدالت محور باعث شده خدمات نظام به همه شهرها وروستا برسد و هیچ نقطه‌ای از کشور از خدمات زیربنایی فراموش نشود.

ستوده‌فر با بیان اینکه روستاییان شایسته خدمات بهتر و بیشتری هستند، اظهارداشت: در تکاب نیز به لطف نظام جمهوری اسلامی، تلاش ها و زحمت‌های مسوولان و مدیران و همکاری و مشارکت مردم به ویژه روستاییان و دهیاران و شوراها خدمات مناسبی در مناطق روستایی ارائه شده است.

۲۰طرح عمران روستایی در تخت‌سلیمان تکاب به بهره‌برداری رسید

بخشدار تخت‌سلیمان نیز در این مراسم گفت: پروژه‌های عمرانی که در ۲۰ روستای این بخش اجرا شده شامل طرح هادی،جدول‌گذاری ، احداث و ساماندهی معابر و مسیرگشایی به طول ۱۵ کیلومتر است که با استفاده از اعتبارات عمرانی دهیاری‌ها تکمیل گردیده است.

ابوالفضل بدخشی افزود: در ۲ سال گذشته در ۳۱ روستای بخش تخت سلیمان طرح هادی به طول ۱۷ کیلومتر اجراشده و تمام روستاهای دارای سکنه این بخش شامل اجرای طرح‌های عمرانی شده است.

وی بیان‌کرد: در ۳۰ درصد روستاهای بخش تخت سلیمان طرح هادی و ساماندهی معابر برای اولین بار پس از انقلاب اسلامی اجرا شده‌است.

در هفته دولت امسال ۲۹ طرح توسعه ای مختلف با ۲۳۱ میلیارد ریال هزینه در مناطق مختلف تکاب به بهره برداری می‌رسد.