فرماندار تکاب: امروز به روحیه ایثارگری و همدلی دفاع مقدس نیازمندیم

فرماندار تکاب: امروز به روحیه ایثارگری و همدلی دفاع مقدس نیازمندیم
فرماندار تکاب گفت: برای توسعه کشور و عبور از مشکلات امروز بیش از هر زمان دیگری به روحیه ایثارگری و از خودگذشتگی و همدلی دوران دفاع مقدس نیاز داریم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تکاب، اسماعیل حیدری آزاد روز چهارشنبه در همایش تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس با گرامیداشت یادو خاطره 453 شهید والامقام تکاب و رشادت های فرماندهان و رزمندگان گردان خاتم افزود: در دوران دفاع مقدس علیرغم فشارهای بین المللی، تحریم ها و تنگناهای فراوان همه مردم همدل و همصدا بودند که موجب مقاومت جانانه ملت ایران در برابر دشمن بعثی شد.

وی با بیان اینکه برادری و همدلی مردم در دوران دفاع مقدس موج می زد اظهارکرد: فرهنگ همبستگی و همدلی دوران دفتع مقدس که برخاسته از فرهنگ ناب اسلامی بود امروز نیز باید در جامعه ترویج شود.

فرماندار تکاب ادامه داد: همین روحیه ایثار و از خودگذشتگی و جانفشانی بود که همه فرماندهان هشت سال جنگ تحمیلی در خط مقدم جبهه ها شهید شدند.

حیدری آزاد با بیان اینکه مشکلات مملکت با روحیه جهاد و شهادت حل می شود اضافه کرد: امروز دشمنان به دنبال شکستن سد مستحکم جمهوری اسلامی ایران هستند اما ملت ایران همچنان با اقتدار و انسجام اجازه چنین کاری را به آنان نخواهند داد.

وی بیان کرد: امروز دشمنان نظام در عرصه فضای مجازی به دنبال اهداف شوم خود بر علیه ملت ایران است اما نباید دستاوردهای 43 ساله نظام جمهوری اسلامی ایران را زیر سوال برد و ملت ایران همواره در پرتو هدایت های مقام معظم رهبری(مدظله العالی) ادامه دهنده اقتدار نظام هستند.

فرماندار تکاب یادآورشد: این شهرستان در دوران دفاع مقدس با جمعیتی بالغ بر 35 هزار نفر بیش از 450 شهید به انقلاب اسلامی تقدیم کرد که تعداد زیاد شهدای والامقام نسبت به جمعیت شهرستان موجب افتخار است.