فرماندار:
هفت طرح راهسازی در تکاب اجرا می شود
فرماندار تکاب گفت: عملیات اجرایی هفت طرح ساخت، توسعه و بهسازی جاده های بین شهری و روستایی این شهرستان با اعتباری بالغ بر 966 میلیارد ریال به زودی آغاز می شود.
  • سه شنبه 27 فروردین 1398 ساعت 13:40
با حضور فرماندار؛
مدیر جدید آموزش و پرورش تکاب معرفی شد
حمید علی نیا در مراسمی با حضور فرماندار و امام جمعه تکاب، معاون پژوهشی و برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش و جمعی از مسوولان و مدیران مدارس به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش تکاب معرفی و مشغول به کار شد و از خدمات یحیی علی پناه، مدیر پیشین این اداره نیز قدردانی گردید.
  • سه شنبه 27 فروردین 1398 ساعت 13:35
بازگشایی محور تخت سلیمان پس از ریزش کوه
محور تکاب - تخت سلیمان که عصر امروز بر اثر ریزش کوه و سقوط سنگ در محدوده روستای شیرمرد مسدود شده بود با تلاش اکیپ راهداری و ماشین آلات معدن طلای آقدره بازگشایی شد.
  • یکشنبه 18 فروردین 1398 ساعت 11:21
فرماندار:
140 نیروی امدادی به مسافران نوروزی در تکاب خدمت رسانی کردند
فرماندار تکاب گفت: 140 نیروی امدادی و خدماتی دستگاه های اجرایی این شهرستان در ایام نوروز امسال به مسافران نوروزی خدمت رسانی کردند.
  • یکشنبه 18 فروردین 1398 ساعت 09:12
واحدهای مسکونی تخریب شده در تکاب بازسازی می شود
نشست بررسی خسارت های وارده ناشی از بارش شدید باران به واحدهای مسکونی روستای قزقاپان سنگ بخش تخت سلیمان با حضور فرماندار تکاب و مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی پس از بازدید از این روستا برگزار شد.
  • شنبه 17 فروردین 1398 ساعت 09:27
دیدار مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی با فرماندار تکاب
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی که به منظور بازدید از واحدهای مسکونی تخریب شده روستایی بر اثر بارش شدید باران به تکاب سفر کرده است با فرماندار دیدار و گفت و گو کرد.
  • شنبه 17 فروردین 1398 ساعت 09:13
فرماندار:
وضعیت سد ساروق تکاب پایدار و تحت کنترل است
فرماندار تکاب گفت: حجم آب مخزن سد ساروق این شهرستان پایدار و تحت کنترل بوده و خطر سرریز شدن آن و جاری شدن سیلاب در اراضی پایین دست سد وجود ندارد.
  • پنج شنبه 15 فروردین 1398 ساعت 13:37
بازدید فرماندار تکاب از مجموعه میراث جهانی تخت سلیمان
فرماندار تکاب از مجموعه میراث جهانی تخت سلیمان بازدید کرد. مکرمی، فرماندار تکاب در این بازدید گفت:مجموعه تخت سلیمان ظرفیت بسیار بزرگی برای توسعه گردشگری منطقه و رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در تکاب به شمار می رود. وی بیان کرد: در این زمینه باید برنامه ریزی و کار اساسی و مستمر انجام شود وی افزود: برگزاری جشنواره ملی تخت سلیمان از برنامه های مهم و اساسی مدیریت اجرایی تکاب برای معرفی بیشتر و بهتر و توسعه گردشگری مجموعه میراث جهانی تخت سلیمان است.
  • پنج شنبه 15 فروردین 1398 ساعت 12:06
فرماندار تکاب روند خدمات رسانی جاده ای را ارزیابی کرد
مکرمی، فرماندار و رییس شورای هماهنگی مدیریت بحران تکاب به منظور بررسی وضعیت تجهیزاتی و آمادگی دستگاه های اجرایی عضو ستاد مدیریت بحران شهرستان ضمن بازدید میدانی از محور شاهیندژ، گردنه مایین بلاغ و محور تخت سلیمان از پلیس راه، پایگاه امداد و نجات جاده ای هلال احمر و راهدارخانه مستقر در گردنه مایین بلاغ بازدید کرد و به ارزیابی میزان آمادگی و سطح کیفی و کمی امکانات و توان عملیاتی نیروهای مستقر در این مراکز پرداخت.
  • پنج شنبه 15 فروردین 1398 ساعت 11:46
بازدید فرماندار تکاب پایگاه امداد و نجات جاده ای هلال احمر در گردنه مایین بلاغ
فرماندار تکاب در بازدید از پایگاه امداد و نجات جاده ای هلال احمر در گردنه مایین بلاغ تکاب با امدادگران و نجاتگران این پایگاه دیدار و گفت و گو کرد.
  • پنج شنبه 15 فروردین 1398 ساعت 11:41