فرماندار:
تکاب رتبه سوم مدیریت مصرف برق در آذربایجان غربی را داراست
فرماندار تکاب گفت: این شهرستان رتبه سوم مدیریت مصرف برق در میان شهرستان های آذربایجان غربی را بعد از سلماس و شاهین دژ به خود اختصاص داد.
  • شنبه 28 اردیبهشت 1398 ساعت 10:22
فرماندار:
نظارت مستمر بر فعالیت تاکسی های درون شهری تکاب ضروری است
فرماندار تکاب گفت: نظارت مستمر بر فعالیت تاکسی های درون شهری این شهرستان ضروری است و باید شهرداری در این زمینه جدی تر اقدام کند.
  • شنبه 28 اردیبهشت 1398 ساعت 10:20
بازدید فرماندار تکاب از وضعیت محور تخت سلیمان - دندی
فرماندار تکاب از محور تکاب - تخت سلیمان - دندی بازدید کرد و وضعیت زیرساختهای جاده در این محور مواصلاتی را مورد بررسی قرار داد.
  • شنبه 28 اردیبهشت 1398 ساعت 10:14
فرماندار تکاب:
زیرساخت های مورد نیاز شهر جدید تخت سلیمان تامین می شود
فرماندار تکاب با اشاره به تبدیل مرکز بخش تخت سلیمان به شهر گفت: امکانات و زیرساخت های مورد نیاز این شهر از جمله راه اندازی شهرداری به زودی از سوی ادارات و دستگاه های اجرایی تامین خواهد شد.
  • شنبه 28 اردیبهشت 1398 ساعت 09:54
فرماندار:
امکانات تکاب برای مدیریت بحران محدود است
فرماندار تکاب گفت:امکانات و تجهیزات ادارات و دستگاه های اجرایی این شهرستان برای مدیریت بحران و مقابله با خسارت حوادث طبیعی ضعیف و محدود است.
  • دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 ساعت 09:42
بازدید فرماندار تکاب از روستای طاشه کبود
فرماندار تکاب با حضور در روستای طاشه کبود با اهالی این روستا دیدار کرد و به بررسی مشکلات روستاییان پرداخت و اهالی این روستا در دیدارهایی رو در رو مشکلات خود را با فرماندار در میان گذاشتند.
  • دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 ساعت 09:37
با حضور فرماندار؛
سرپرست جدید شهرداری تکاب معرفی شد
ایرج عباسی، که چند روز قبل از سوی شورای شهر به عنوان سرپرست جدید شهرداری تکاب انتخاب شده بود، در مراسمی با حضور مکرمی، فرماندار، اعضای شورای شهر و کارکنان شهرداری معرفی و مشغول به کار شد. در این مراسم از خدمات و زحمات ابوالفضل بدخشی، سرپرست پیشین شهرداری تکاب نیز قدردانی شد.
  • دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 ساعت 09:28
نمایشگاه صنایع دستی دانش آموزان دختر در تکاب گشایش یافت
نمایشگاه صنایع دستی، آثار تجسمی و توانمندی های 50 نفر از دانش آموزان دختر هنرستان فنی و حرفه ای کار و دانش تکاب با حضور فرماندار گشایش یافت.
  • پنج شنبه 19 اردیبهشت 1398 ساعت 10:12
آیین گرامیداشت استاد اباصلت صادقی با حضور فرماندار تکاب برگزار شد
فرماندار تکاب در جشنواره خوشنویسی با گرامیداشت یاد و خاطره استاد اباصلت صادقی گفت: این هنرمند فقید و توانمند شاگردان مجرب و هنرمندی را در رشته خوشنویسی در سطح کشور پرورش داده و نام نیک وی در تاریخ هنر خوشنویسی کشور می درخشد.
  • پنج شنبه 19 اردیبهشت 1398 ساعت 10:09
بازدید فرماندار تکاب از روستای دورافتاده قلدره سفلی
فرماندار تکاب با حضور در روستای دورافتاده و سخت گذر قلدره سفلی از توابع بخش مرکزی حضور یافت و ضمن بازدید از وضعیت زیرساخت های عمرانی این روستا در دیدارهایی رو در رو در گفت و گو با اهالی به بررسی مشکلات روستاییان پرداخت.
  • پنج شنبه 19 اردیبهشت 1398 ساعت 09:58
1 2 3