اطلاعیه شماره ۲ کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا
اکنون که همراهی، همکاری، حمایت و مشارکت مثال زدنی مردم شریف و عزیز ایران، در اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کوئید ۱۹ و استمرار فعالیت های شبانه روزی پزشکان، کادر درمانی و همه دستگاههای مسئول برای کنترل شیوع بیماری کرونا در سطح کشور، موجب شده تا شروع طرح، به نحو مؤثری محقق و گام مهمی در جهت تحقق سیاست های ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا برای ایجاد تمهیدات ضروری پیشگیرانه در سطح جامعه برداشته شود،
  • دوشنبه 11 فروردین 1399 ساعت 10:34
ترخیص ۱۷ بیمار مبتلا به کرونا از بیمارستان تکاب
فرماندار تکاب با اشاره به شناسایی ۲۰ بیمار مبتلا به کرونا در این شهرستان گفت: از این تعداد ۱۷ نفر ترخیص شده و تنها سه بیمار در بیمارستان بستری هستند.
  • دوشنبه 11 فروردین 1399 ساعت 09:52
فرماندار:
تنها یک مورد مثبت کرونا طی ۹ روز گذشته در تکاب ثبت‌ شده‎است
فرماندار تکاب با اشاره به وضعیت پایدار بیماری کرونا در این شهرستان گفت: طی ۹ روز گذشته فقط یک مورد مثبت ابتلا به بیماری کرونا در این شهرستان به ثبت‌ رسیده و نتایج آزمایش‌های موارد مشکوک در سه روز گذشته نیز منفی اعلام شده‌است.
  • یکشنبه 10 فروردین 1399 ساعت 11:47
مورد مثبت کرونا در ۳ روز گذشته در تکاب ثبت نشده‌است
فرماندار تکاب گفت: هیچ مورد مثبت ابتلا به بیماری کرونا طی سه روز گذشته در این شهرستان ثبت نشده و تعداد مبتلایان همچنان ۱۷ نفر است.
  • سه شنبه 5 فروردین 1399 ساعت 09:03
خط تولید مواد ضدعفونی در تکاب راه‌اندازی شد
خط تولید مواد ضدعفونی کننده با ظرفیت تولید روزانه پنج هزار لیتر آب ژاول با هدف تامین نیاز اکیپ‌های مقابله با آلودگی به ویروس کرونا و عملیات گندزدایی خیابان‌ها و معابر عمومی در شهرک صنعتی این شهرستان راه‌اندازی شد.
  • سه شنبه 5 فروردین 1399 ساعت 09:01
ایجاد نقاهتگاه ۷۰ تخت‌خوابی در تکاب
فرماندار تکاب گفت: به‌منظور پیش‌بینی فضای لازم برای بستری بیماران احتمالی مبتلا به کرونا در روزهای آینده، عملیات ایجاد و راه‌اندازی بیمارستان سیار و نقاهتگاه ۷۰ تخت‌خوابی در این شهرستان آغاز شد.
  • سه شنبه 5 فروردین 1399 ساعت 08:57
تمام روستاهای دارای سکنه تکاب ضدعفونی شد
فرماندار تکاب گفت: خیابان‌ها، معابر و اماکن عمومی و منازل مسکونی ۹۶ روستای دارای سکنه بخش‌های مرکزی و تخت سلیمان این شهرستان جهت مقابله با ویروس کرونا در مدت ۲ روز گندزدایی و ضدعفونی شد.
  • سه شنبه 5 فروردین 1399 ساعت 08:55