معاون استاندار آذربایجان‌غربی:
فعالان سیاسی برای مشارکت موثر در انتخابات تلاش کنند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: فعالان سیاسی و اجتماعی با نگاه امیدوارانه برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای و مشارکت فعال و موثر در عرصه انتخابات ۱۴۰۰ تلاش کنند.
  • سه شنبه 21 بهمن 1399 ساعت 10:47
با حضور معاون استاندار آذربایجان‌غربی
۲۰۰ میلیارد ریال طرح عمرانی و تولیدی در تکاب به بهره‌برداری رسید
هم‌زمان با دهه فجر ۲ طرح توسعه‌ای شامل فاز اول طرح گازرسانی محور تخت سلیمان - زرشوران و واحد صنعتی تولید ورق‌های فایبرگلاس با ۲۰۰ میلیارد ریال هزینه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی، فرماندار و جمعی ار مدیران استانی و محلی در تکاب به بهره‌برداری رسید.
  • سه شنبه 21 بهمن 1399 ساعت 10:46
معاون استاندار آذربایجان‌غربی:
مجاهدت مدافعان سلامت یادآور خاطرات دوران دفاع مقدس است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: فداکاری و مجاهدت مدافعان سلامت و کادر درمانی کشور در مقابله با ویروس کرونا یادآور خاطرات ایثارگری‌ها و جانفشانی شهدا و رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس است.
  • سه شنبه 21 بهمن 1399 ساعت 10:43
آسفالت ۱۲ کیلومتر از محور تکاب - شاهین‌دژ به بهره برداری رسید
همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، طرح آسفالت ۱۲ کیلومتر از جاده تکاب - شاهین‌دژ با حضور فرماندار و امام جمعه تکاب به بهره برداری رسید.
  • یکشنبه 19 بهمن 1399 ساعت 10:01
چهار طرح آموزشی و عمرانی در تکاب به بهره‌برداری رسید
همزمان با سالروز میلاد فرخنده حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامی‌داشت روز زن و به مناسبت دهه فجر سالن ورزشی دانش‌آموزان دختر در شهر تکاب و یک باب مدرسه ۲ کلاسه در روستای شیرمرد بخش تخت سلیمان به بهره‌برداری رسید.
  • یکشنبه 19 بهمن 1399 ساعت 09:59
به مناسبت دهه فجر؛
۲۴ طرح مختلف در تکاب افتتاح و کلنگ‌زنی شد
هم‌زمان با دهه فجر انقلاب اسلامی، ۱۵ طرح عمرانی، کشاورزی، خدماتی و برق‌رسانی به ارزش ۹۲ میلیارد ریال در تکاب افتتاح و عملیات اجرایی ۹ طرح مدرسه سازی نیز در این شهرستان آغاز شد.
  • یکشنبه 19 بهمن 1399 ساعت 09:58
فرماندار تکاب:
پیام انقلاب در فضای مجازی به جوانان منتقل شود
فرماندار تکاب گفت: باتوجه به ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در برگزاری مراسم‌ها، ظرفیت فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی بستر و ظرفیت مناسبی برای انتقال پیام انقلاب اسلامی به نسل جوان است.
  • پنج شنبه 9 بهمن 1399 ساعت 08:48
فرماندار:
۱۹ طرح همزمان با دهه فجر در تکاب به بهره‌برداری می‌رسد
فرماندار تکاب گفت: همزمان با چهل‌ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ۱۱ طرح عمرانی و آموزشی و هشت طرح تولیدی، خدماتی و کشاورزی با ۲۶۱ میلیارد ریال هزینه در این شهرستان به بهره‌برداری خواهد رسید.
  • دوشنبه 6 بهمن 1399 ساعت 13:40
فرماندار:
نقاط کور پوشش اینترنت در تکاب به‌زودی رفع می‌شود
فرماندار تکاب گفت: با رایزنی‌ها و پیگیری‌های انجام‌شده و به دستور ویژه استاندار آذربایجان‌غربی پوشش شبکه اینترنت در مناطق روستایی این شهرستان ارتقا می‌یابد و تا پایان سال دیگر هیچ نقطه کوری در منطقه وجود نخواهد داشت.
  • دوشنبه 6 بهمن 1399 ساعت 13:38
فرماندار:
اجرای طرح جاده‌ای محور تکاب - دندی به دلیل وجود معارض متوقف نشود
فرماندار تکاب گفت: اجرای طرح عمرانی نیمه تمام احداث و آسفالت محور تکاب - تخت سلیمان - دندی تسریع یافته و ادامه این پروژه به دلیل وجود معارض و موانع نباید متوقف شود.
  • دوشنبه 6 بهمن 1399 ساعت 13:34