گازرسانی به روستاهای تکاب رضایت‌بخش است
سرمایه‌گذاری ۱۳۰۰ میلیارد ریالی دولت برای توسعه گازرسانی به روستاهای تکاب
فرماندار تکاب گفت: عملکرد شرکت گاز آذربایجان‌غربی در زمینه گازرسانی به مناطق روستایی این شهرستان خوب، رضایت بخش و امیدوارکننده است.
  • شنبه 31 خرداد 1399 ساعت 12:31
فرماندار تکاب:
تجلیل از ایثارگران باید به فرهنگ عمومی تبدیل شود
فرماندار تکاب با بیان اینکه تجلیل از ایثارگران باید به فرهنگ عمومی تبدیل شود گفت: توسعه کشور و بالندگی انقلاب اسلامی مرهون و مدیون مجاهدت‌های شهدا و رزمندگان دوران دفاع مقدس است.
  • شنبه 31 خرداد 1399 ساعت 12:29
فرماندار تکاب:
سپاه تکیه گاه امن انقلاب اسلامی است
فرماندار تکاب با بیان اینکه تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حاصل تدبیر هوشمندانه حضرت امام خمینی(ره) بود، گفت: سپاه تکیه‌گاه امن و نفوذناپذیر انقلاب اسلامی در برابر توطئه‌های دشمنان نظام است.
  • شنبه 31 خرداد 1399 ساعت 12:25
تاکید فرماندار تکاب بر اهمیت حفاظت از منابع طبیعی در بهره برداری از معادن
فرماندار تکاب با تاکید بر اولویت حفاظت از منابع طبیعی در فعالیت‌های معدنی گفت: معادن تکاب ظرفیت مناسبی برای توسعه و ایجاد اشتغال است اما در زمینه بهره‌برداری باید حفظ و احیای منابع طبیعی و صیانت از محیط زیست نیز مورد اهمیت قرار گیرد.
  • شنبه 31 خرداد 1399 ساعت 12:07
فرماندار تکاب:
اشتغال جوانان باید اولویت دستگاه‌های اجرایی باشد
فرماندار تکاب با بیان اینکه مهمترین دغدغه و نگرانی جوانان این شهرستان بیکاری و نداشتن شغل است گفت: ساماندهی امور جوانان با رویکرد اصلی ایجاد اشتغال و رفع بیکاری باید اولویت دستگاه‌های اجرایی این شهرستان باشد.
  • چهارشنبه 21 خرداد 1399 ساعت 10:19
عملیات احداث محور عربشاه تکاب - یاسوکند بیجار آغاز شد
عملیات اجرایی پروژه ساخت و آسفالت محور عربشاه گروس - آی‌قلعه‌سی در محور تکاب به یاسوکند بیجار به طول ۱۲ کیلومتر در قالب طرح ابرار آغاز شد.
  • چهارشنبه 21 خرداد 1399 ساعت 10:17
شهرداری «نصرت‌آباد» تکاب افتتاح شد
شهرداری «تازه‌کند نصرت‌آباد» بخش تخت سلیمان تکاب با حضور فرماندار و جمعی از مسوولان محلی افتتاح و اولین شهردار این شهر تازه تاسیس معرفی و مشغول به‌کار شد.
  • چهارشنبه 21 خرداد 1399 ساعت 10:16
باحضور فرماندار؛
واحد تولید قطعات بتُنی در تکاب به بهره‌برداری رسید
یک واحد تولید جدول و قطعات بتنی با ظرفیت تولید روزانه ۵۰۰ قطعه در تکاب با حضور فرماندار این شهرستان به بهره‌برداری رسید.
  • چهارشنبه 21 خرداد 1399 ساعت 10:14
با حضور فرماندار؛
عملیات احداث اولین مجتمع بوم‌گردی بین‌راهی تکاب آغاز شد
عملیات اجرایی احداث نخستین مجتمع بوم‌گردی و اقامتی بین‌راهی تکاب در زمینی به مساحت ۶هزار متر مربع و با ۶۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری با حضور فرماندار و جمعی از مسوولان محلی آغاز شد.
  • چهارشنبه 21 خرداد 1399 ساعت 10:12
۱۵ صندوق خُرد محلی در تکاب راه‌اندازی می‌شود
فرماندار تکاب گفت: ۱۵ صندوق مالی خُرد محلی با هدف کارآفرینی و ایجاد اشتغال برپایه ظرفیت‌های منطقه و رونق کسب و کارهای روستایی در این شهرستان ایجاد و راه‌اندازی می‌شود.
  • چهارشنبه 21 خرداد 1399 ساعت 10:11