سرپرست فرمانداری تکاب:
هفته دولت فرصت مناسبی برای اطلاع رسانی دستاوردهای نظام است
سرپرست فرمانداری تکاب گفت: هفته دولت فرصت مناسبی برای امیدآفرینی در جامعه و اطلاع‌رسانی دستاوردها و اقدامات انجام یافته توسط دولت در راستای محرومیت‌زدایی در مناطق مختلف کشور است.
  • چهارشنبه 29 مرداد 1399 ساعت 13:39
سرپرست فرمانداری تکاب:
تشکل‎های مردمی در زمینه هشدارهای بهداشتی کرونا آگاهی‌بخشی کنند
سرپرست فرمانداری تکاب گفت: سازمان‎های مردم نهاد و موسسه‌های خیریه علاوه بر مشارکت اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه و عمل به وظیفه اجتماعی خود، آگاهی بخشی به اقشار مختلف و اطلاع رسانی در زمینه هشدارهای بهداشتی مقابله با کرونا را در اولویت قرار دهند.
  • چهارشنبه 29 مرداد 1399 ساعت 13:37
سرپرست فرمانداری تکاب:
بازگشت آزادگان کشور را به آرامش رساند
سرپرست فرمانداری تکاب گفت: با اسارت رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس، کشور عزیزمان در دوری فرزندان خود بی‌تاب بود اما با بازگشت سرافرازانه آزادگان به کشور، میهن اسلامی به آرامش رسید.
  • چهارشنبه 29 مرداد 1399 ساعت 13:35
سرپرست فرمانداری تکاب:
سرمایه اجتماعی محور پیشرفت تکاب قرار گیرد
سرپرست فرمانداری تکاب گفت: انتخابات مجلس و مبارزه با کرونا عرصه‌های واقعی سربلندی ملت ایران، مردم آذربایجان غربی و شهرستان تکاب بود و که موفقیت در این عرصه‌ها به آبروی نظام تبدیل شده است.
  • پنج شنبه 16 مرداد 1399 ساعت 09:18
مدیرکل سیاسی استانداری آذربایجان‌غربی:
مبارزه با بیماری کرونا تصویر ماندگاری از همبستگی ملت ایران خلق‌ کرد
مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان‌غربی گفت: مبارزه و مقابله با بیماری کرونا، تصویری ماندگار و کم‌نظیر از انسجام، وحدت، یکپارچگی و همبستگی ملت ایران در تاریخ خلق‌کرد.
  • پنج شنبه 16 مرداد 1399 ساعت 09:16
سرپرست فرمانداری تکاب معرفی شد
  • پنج شنبه 16 مرداد 1399 ساعت 09:13
تجهیز مراکز فنی و حرفه‌ای تکاب با ۳ میلیارد ریال هزینه
فرماندار تکاب نیز در این جلسه گفت: در راستای کارآفرینی و توسعه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای، تجهیزات و امکانات مناسبی با سه میلیارد ریال هزینه خریداری شده و در اختیار کارگاه‌های فنی و حرفه ای شهرستان قرار خواهدگرفت.
  • پنج شنبه 9 مرداد 1399 ساعت 10:08
عملیات احداث ۱۵ کلاس درس در تکاب آغاز شد
عملیات احداث ۱۵ کلاس درس با مشارکت خیّران مدرسه‌ساز و اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال با حضور مسوولان به‌صورت هم‌زمان در مناطق شهری و روستایی تکاب آغاز شد.
  • پنج شنبه 9 مرداد 1399 ساعت 10:04
۵۷ میلیارد ریال برای بهسازی و آسفالت جاده‌های تکاب اختصاص یافت
فرماندار تکاب گفت: امسال ۵۷ میلیارد ریال اعتبار در کمیته برنامه‌ریزی برای بهسازی و آسفالت جاده‌های بین شهری و روستایی این شهرستان اختصاص یافته است.
  • یکشنبه 5 مرداد 1399 ساعت 10:19
فرماندار تکاب:
صاحبان معادن باید نقش پررنگتری در توسعه منطقه ایفا کنند
فرماندار تکاب با اشاره به فعالیت ۲۳ معدن سنگ در این شهرستان گفت: اجرای پروژه‌های عمرانی و همکاری با دستگاه‌های اجرایی تکاب زمینه مناسبی برای مشارکت معادن در فرآیند توسعه این منطقه است.
  • یکشنبه 5 مرداد 1399 ساعت 10:13