رییس‌جمهور: نباید جان مردم به ویژه کودکان با سهل‌انگاری به خطر بیفتد
ستاد مقابله با کرونا تعطیلی مهدها و دورکاری مادران دارای فرزند خردسال را تمدید کرد
ستاد ملی مقابله با کرونا با توجه به تأکید رییس‌جمهور بر ضرورت اجرای دقیق‌تر شیوه‌نامه‌های بهداشتی و اعمال کنترل‌های هوشمند برای مقابله با روند افزایشی همه‌گیری این بیماری، تعطیلی مهدکودک‌ها و دورکاری مادران شاغل دارای فرزند خردسال را برای یک هفته دیگر تمدید کرد.
  • شنبه 30 بهمن 1400 ساعت 14:29
هشدار هواشناسی سطح نارنجی
بارش برف و باران و وزش باد و کولاک و کاهش دید و لغزندگی معابر و جاده‌های مواصلاتی
⚠️🌨❄️ سامانه سودانی قدرتمند با هسته گرم بعدازظهر فردا بتدریج از جنوب وارد منطقه و شهرستان تکاب خواهد شد و بارش آغاز می شود.
  • شنبه 30 بهمن 1400 ساعت 10:19
آغاز عملیات احداث 17 کیلومتر بزرگراه در استان
استاندار : جهش خوبی در توسعه راههای آذربایجان‌غربی رقم خورده است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به موقعیت مهم استان و ضرورت گسترش راههای ارتباطی، گفت: در چند سال اخیر جهش خوبی در توسعه راههای استان رقم خورده است. استان در مسیر چند کریدور اصلی قرار دارد و نقش محوری در توسعه شریانهای ارتباطی منطقه ایفا می‌کند.
  • شنبه 30 بهمن 1400 ساعت 10:02
یادداشت دکتر اسماعیل حیدری آزاد، سرپرست فرمانداری تکاب در پایان حضور چهار ساله در استان گیلان
"هرآمدنی را رفتنی است .خوشا بحال آنانکه در طاعت خالقند ودرخدمت مخلوق ." حضرت علی (ع) هر چند سلام سر آغاز دردناک خداحافظی است. ولی بگذارید این خداحافظی به امید درپیش بودن سلامی نو باشد .
  • شنبه 30 بهمن 1400 ساعت 09:54
در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با محوریت شهرستان چهاربرج
اساندار روحیه کار جهادی در همه ارکان ادارات آذربایجان‌غربی نهادینه شود/احصا مهمترین نیازهای و مطالبات مردم از اهداف سفرهای شهرستانی است/ با اجرایی شدن مصوبات امیدواری و نشاط در جامعه تزریق می شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: باید روحیه کار جهادی در رده‌های مختلف مدیریتی حتی در سطح کارشناسی نهادینه شود، چون کسانی که به انحای مختلف از بیت‌المال حقوق می‌گیرند باید به عنوان نوکران مردم با تلاش مضاعف در خدمت مردم باشند.
  • شنبه 30 بهمن 1400 ساعت 09:49
استاندار آذربایجان غربی‌ :
اجرای مصوبات سفرهای شهرستانی در اولویت است/ برای توسعه مناطق محروم، امکانات استان بسیج می شود/ توجه به مدیریت زمان در اجرای پروژه ها ضروری است
استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه انتظارات و مطالبات مردم در سفرهای شهرستانی باید در اولویت قرار گیرد، گفت: پیگیری مصوبات یکی از برنامه‌های اولویت دار دیگر است و در راستای قول و تعهد به مردم، باید به عنوان یک تکلیف تحقق یابد.
  • شنبه 30 بهمن 1400 ساعت 09:47
اطلاعیه
🟡 هشدار هواشناسی سطح زرد شماره 48 اداره کل هواشناسی استان آذربایجان غربی
✅ تاریخ صدور: پنجشنبه 1400/11/28 ❄️❄️💨🌡 ورود سامانه بارشی از روز شنبه و بارش برف و باران و وزش باد و کولاک و کاهش دید و لغزندگی معابر و جاده‌های مواصلاتی 🔵 هواشناسی شهرستان تکاب
  • پنج شنبه 28 بهمن 1400 ساعت 10:08
سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری:
آموزش غیرحضوری در شهرهای قرمز و نارنجی آذربایجان‌غربی ادامه می‌یابد
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی با اشاره به لزوم رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برای گذر از خیز ششم کرونا گفت: با توجه به وضعیت نامطلوب شیوع بیماری کووید 19، همچنان آموزش غیرحضوری در شهرهای قرمز و نارنجی استان باید در دستور کار باشد.
  • پنج شنبه 28 بهمن 1400 ساعت 10:02
بازدید استاندار آذربایجان غربی از مراکز نگهداری کودکان بی سرپرست در ارومیه
بازدید استاندار آذربایجان غربی از مراکز نگهداری کودکان بی سرپرست در ارومیه
  • پنج شنبه 28 بهمن 1400 ساعت 09:59
معتمدیان در بازدید از خبرگزاری ایسنا منطقه آذربایجان غربی؛
رسانه ها در روند توسعه استان اثر بخش باشند/ توانمندیهای استان در حوزه های مختلف توسط رسانه ها در سطح ملی معرفی شوند
محمدصادق معتمدیان بعد از بازدید از بخشهای مختلف خبرگزاری ایسنا در گفتگو با خبرنگاران این خبرگزاری با بیان اینکه یکی از آسیب های جدی استان این است که ما نتوانسته ایم توانمندی های آذربایجان غربی را به کشور و منطقه معرفی کنیم، تصریح کرد: باید رسانه ها در این زمینه بیشتر تلاش کنند وتوانمندی های استان در زمینه های مختلف از جمله معدن،گردشگری و سایر ظرفیتها را معرفی کرده و گزارشهای مثبت و اثرگذار منتشر کنند و کار اقناع سازی و بیان برنامه های دولت برای مردم باید در اولویت قرارگیرد.
  • پنج شنبه 28 بهمن 1400 ساعت 09:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10