فرماندار :
سیل ۲۰۹ میلیارد ریال به بخش کشاورزی تکاب خسارت وارد کرد
فرماندار تکاب گفت: بر اثر بارش شدید باران و تگرگ و جاری‌شدن سیل در ۲۲ روستای منطقه، ۲۰۹ میلیارد ریال خسارت به بخش‌های کشاورزی و دامی این شهرستان وارد شده است.
  • یکشنبه 27 تیر 1400 ساعت 13:09
فرماندار:
سیل به ۲۲ روستای تکاب خسارت زد
فرماندار تکاب گفت: سیل اخیر به ۲۲ روستای این شهرستان خسارت هایی وارد کرد که در روستای "آقدره سفلی" در بخش تخت‌سلیمان موجب خسارت‌های کلی به منازل مسکونی، مکان‌های دامی، خودروها و معابر عمومی و اراضی کشاورزی شد.
  • یکشنبه 27 تیر 1400 ساعت 13:07
فرماندار: اعتبارات عمرانی تکاب ۶۷ درصد افزایش یافت
فرماندار تکاب گفت: ۵۰۷ میلیارد و ۴۲۰ میلیون ریال از منابع مختلف برای اجرای طرح‌های عمرانی و توسعه‌ای این شهرستان در سال ۱۴۰۰ تصویب شده و اختصاص یافته‌ که نسبت به اعتبارات سال گذشته از افزایش ۶۷ درصدی برخوردار است.
  • یکشنبه 27 تیر 1400 ساعت 13:05
هم‌زمان با حضور وزیر بهداشت در آذربایجان‌غربی؛
۲ دستگاه اکسیژن‌ساز در بیمارستان ۹۶ تخت‌خوابی تکاب افتتاح‌شد
هم‌زمان با حضور وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در آذربایجان‌غربی ۲ دستگاه اکسیژن‌ساز در بیمارستان ۹۶ تخت‌خوابی مهر امام علی(ع) تکاب با حضور فرماندار و اعضای ستاد مقابله با کرونا شهرستان به صورت ارتباط تصویری افتتاح و راه‌اندازی‌ شد.
  • شنبه 19 تیر 1400 ساعت 07:35
فرماندار:
۲۳ روستای تکاب در هشت سال گذشته گازرسانی شد
فرماندار تکاب گفت: عملیات گازرسانی به ۲۳ روستای این شهرستان در دولت‌های یازدهم و دوازدهم به پایان رسید که منجر به بهره‌مندی بیش از ۲ هزار و ۸۰۰ خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی شده‌است.
  • سه شنبه 8 تیر 1400 ساعت 11:59