۶ طرح عمرانی در روستاهای تکاب به بهره‌برداری رسید
۶ طرح عمرانی و زیربنایی با ۶۸ میلیارد ریال هزینه با حضور امام‌جمعه و فرماندار در روستاهای بخش مرکزی تکاب به بهره‌برداری رسید.
  • سه شنبه 23 شهریور 1400 ساعت 12:55
هم‌زمان با هفته دولت؛
سی‌اُمین روستای تکاب گازرسانی شد
فرماندار تکاب گفت: با بهره‌برداری از طرح گازرسانی به ۲ روستای "امین‌آباد" و "زینهار" بخش تخت سلیمان تعداد روستاهای گازدار تکاب به ۳۰ روستا رسید و هم‌اینک سه هزار و ۵۹۸ خانوار روستایی در این شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند.
  • سه شنبه 9 شهریور 1400 ساعت 11:43
عملیات احداث مرکز تصویربرداری بیمارستان تکاب آغازشد
عملیات اجرایی احداث ساختمان مرکز تصویربرداری سی‌تی اسکن و رادیولوژی بیمارستان ۹۶ تخت‌خوابی مهر امام علی (ع) تکاب به مناسبت هفته دولت با حضور امام جمعه، فرماندار و نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی آغازشد.
  • سه شنبه 9 شهریور 1400 ساعت 11:37
همزمان با هفته دولت؛
بهره‌برداری از ۱۴ طرح تولیدی و مخابراتی در تکاب آغاز شد
بهره‌برداری از ۱۳ طرح مخابراتی و یک طرح تولیدی در بخش کشاورزی با ۹۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال هزینه با حضور امام‌جمعه، فرماندار و جمعی از مسوولان محلی تکاب آغازشد.
  • سه شنبه 9 شهریور 1400 ساعت 11:34
همزمان با هفته دولت؛
۲۰طرح عمران روستایی در تخت‌سلیمان تکاب به بهره‌برداری رسید
۲۰ طرح عمرانی و زیرساختی با ۴۵ میلیارد ریال هزینه به مناسبت هفته دولت با حضور فرماندار و جمعی از مسوولان محلی در روستاهای تابعه بخش تخت‌سلیمان تکاب به بهره‌برداری رسید.
  • پنج شنبه 4 شهریور 1400 ساعت 09:23
فرماندار:
۲۹ طرح توسعه‌ای به‌مناسبت هفته دولت در تکاب به بهره‌برداری می‌رسد
فرماندار تکاب گفت: هم‌زمان با هفته دولت ۲۹ طرح توسعه‌ای در بخش‌های عمرانی، مخابراتی، تولیدی و خدماتی با ۲۳۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه در شهرهای تکاب و تخت سلیمان و مناطق روستایی به بهره‌برداری می‌رسد.
  • چهارشنبه 3 شهریور 1400 ساعت 08:20
فرماندار تکاب: خاطرات آزادگان مستندسازی و منتشر شود
فرماندار تکاب گفت: خاطرات آزادگان از دوران مبارزه و اسارت با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران جمع‌آوری و مستندسازی شده و به‌منظور آگاهی نسل جوان انقلاب منتشر شود.
  • سه شنبه 2 شهریور 1400 ساعت 12:26