استاندار آذربایجان غربی:
حمایت از سرمایه گذاران از اولویت‌های دولت است / زمینه حضور سرمایه گذاران در استان فراهم است
استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه موانع جذب سرمایه گذار شناسایی و رفع می‌شود، گفت: حمایت از سرمایه‌گذاران از اولویت‌های دولت است و در همین راستا زمینه حضور پرقدرت بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران در این استان را فراهم می‌کنیم.
  • یکشنبه 30 بهمن 1401 ساعت 13:31
نجات شبانه بیمار بدحال از روستای ساریجلو تکاب + تصاویر
بیمار بدحال اهل روستای سخت‌گذر ساریجلو تکاب شنبه شب در یک عملیات راهداری با عبور از دیواره های برفی نجات یافته و به موقع به بیمارستان رسید.
  • یکشنبه 30 بهمن 1401 ساعت 13:12
محور سخت‌گذر آق اطاق اوریات تکاب بازگشایی شد
محور سختگذر و کوهستانی زرشوران - آق اطاق اوریات روز یکشنبه توسط راهداران اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و تجهیزات و راهداران معدن طلا زرشوران برف روبی و بازگشایی شد.
  • یکشنبه 30 بهمن 1401 ساعت 13:11
گزارش تصویری/
بازدید دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه از پایان عملیات اجرایی تونل انتقال آب از سد کانی سیب
به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه امروز از پایان عملیات اجرایی تونل انتقال آب از سد کانی سیب به دریاچه ارومیه بازدید کرد.
  • یکشنبه 30 بهمن 1401 ساعت 10:01
دبیرکارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه خبر داد؛
پایان عملیات اجرایی تونل 36 کیلومتری انتقال آب به دریاچه ارومیه از سد کانی سیب
دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه از پایان عملیات اجرایی تونل 36 کیلومتری انتقال آب به دریاچه ارومیه از سد کانی سیب خبر داد.
  • یکشنبه 30 بهمن 1401 ساعت 09:56
گزارش تصویری/
ملاقات مردمی استاندار آذربایجان غربی
به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، بیست و نهمین دیدار چهره به چهره محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی با تعدادی از اقشار مختلف مردم امروز برگزار شد.
  • پنج شنبه 27 بهمن 1401 ساعت 14:48
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی:
روان‌سازی صادرات و واردات به صورت جدی دنبال شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: روان‌سازی در حوزه صادرات و واردات استان که یکی از مهمترین ظرفیت‌های آن تجارت بین‌الملل است، ضروری بوده و با تمامی توان اجرایی شود.
  • پنج شنبه 27 بهمن 1401 ساعت 14:48
انعقاد تفاهم نامه همکاری فیمابین استانداری و مخابرات آذربایجان غربی
به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، در راستای اجرای سیاست های دولت به منظور ایجاد و توسعه خدمات الکترونیکی بر بستر فیبر نوری، تفاهم نامه همکاری فیمابین استانداری آذربایجان غربی و شرکت مخابرات آذربایجان غربی با موضوع ایجاد بستر فیبر نوری و واگذاری سرویس برای 25 نقطه بخشداری های مرکزی و غیرمرکزی استان منعقد شد.
  • چهارشنبه 26 بهمن 1401 ساعت 12:37
پیام استاندار آذربایجان‌ غربی در پی شهادت مظلومانه مدافع نظم و امنیت «شهید محمدرضا حاجی حسینلو»
استاندار آذربایجان غربی در پی شهادت مظلومانه مدافع نظم و امنیت «شهید محمدرضا حاجی حسینلو» که در راستای تأمین نظم و امنیت مردم زلزله زده شهرستان خوی، به خیل شهدا پیوست، پیامی صادر کرد.
  • چهارشنبه 26 بهمن 1401 ساعت 12:34
استاندار آذربایجان غربی:
حضور مسئولان در کنار مردم از نکات بارز مدیریت زلزله شهرستان خوی بود
استاندار آذربایجان غر با اشاره به حضور رییس جمهور محترم ، معاون محترم اول رییس جمهور ، وزیر محترم کشور و مسئولان ارشد کشور در مناطق زلزله زده شهرستان خوی گفت: حضور مسئولان در کنار مردم از نکات بارز مدیریت زلزله شهرستان خوی بود و این مسئله نشان داد دولتمردان در کنار مردم اند و در سختی ها آنان را تنها نمی گذارند.
  • چهارشنبه 26 بهمن 1401 ساعت 12:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>