حیدری آزاد: ایجاد منطقه ویژه اقتصادی طلا و جواهرات در تکاب ضروری است
فرماندار تکاب خواستار ایجاد منطقه ویژه اقتصادی طلا و جواهرات در شهرستان شد
  • شنبه 31 اردیبهشت 1401 ساعت 15:30
معاون رییس جمهور از وضعیت نامناسب برخی زیرساخت های تکاب بازدید کرد
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در جریان سفر رییس جمهور و اعضای هیات دولت به آذربایجان غربی، از کمبودها و وضعیت نامناسب زیرساخت های این شهرستان از جمله امکانات و وضعیت بیمارستان 96 تختخوابی، محور سخت گذر روستایی کرفتو و تقاطع غیر همسطح و پل میانگذر شهری سه راهی قطور بازدید کرد.
  • شنبه 31 اردیبهشت 1401 ساعت 15:28
فرماندار تکاب در جلسه شورای اداری پایان سفر نماینده ویژه رییس جمهور:
تکاب نماد همزیستی مسالمت آمیز در استان و کشور است/ بسیاری از روستاهای تکاب گاز ندارند/ تکاب شهر استعدادهای پنهان و محرومیت های آشکار است/ تکاب از قافله توسعه عقب مانده است
فرماندار تکاب گفت: کهن دیار تکاب با تاریخی 7هزار ساله و برآمده از اعماق تاریخ ،با آثار باستانی ثبت شده جهانی مجموعه تخت سلیمان و 189 اثر ثبت شده ملی، وجود اولین و دومین معدن غنی طلای خاورمیانه و دهها معدن سنگ های ساختمانی و قیمتی ،مواهب زیبای خدادای نظیر چملی با جمعیتی بالغ بر 85 هزار نفر با رنگین کمانی از مذاهب و قومیت‌ها با ترکیبی از اهل تشیع، تسنن و اهل حق که سالیان متمادی است
  • شنبه 31 اردیبهشت 1401 ساعت 15:23
معاون رییس جمهور: استفاده از ظرفیت مردم برای رفع مشکلات کشور اولویت دولت است
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: استفاده از توان و ظرفیت‌های مردمی برای حل مشکلات کشور از اولویت‌های اساسی دولت سیزدهم و مورد تاکید رییس جمهور است.
  • شنبه 31 اردیبهشت 1401 ساعت 11:48
گزارش تصویری/
سفر نماینده ویژه رییس جمهور به تکاب
سید امیرحسین مدنی، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری عصر جمعه به عنوان نماینده ویژه رییس جمهور در سفر به استان آذربایجان غربی در تکاب حضور یافت و ضمن برگزاری دیدارهای مردمی و بازدید از پروژه‌های عمرانی، در جلسه شورای اداری این شهرستان نیز شرکت کرد.
  • شنبه 31 اردیبهشت 1401 ساعت 11:44
معاون رییس جمهور با خانواده جوان‌ترین شهید تکاب دیدار کرد
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری که در جریان سفر استانی اعضای هیات دولت به آذربایجان غربی به تکاب رفته با پدر شهید «عابدین کریم زاده»، جوان‌ترین شهید این شهرستان دیدار کرد.
  • شنبه 31 اردیبهشت 1401 ساعت 11:41
سفر معاون رییس جمهور به تکاب
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری به عنوان نماینده ویژه دولت سیزدهم در سفر رییس جمهور به آذربایجان غربی با استقبال فرماندار و مسوولان محلی وارد تکاب در جنوب این استان شد.
  • شنبه 31 اردیبهشت 1401 ساعت 11:34
استاندار آذربایجان غربی:
بازنگری در سیاست های احیای دریاچه ارومیه ضروری است
استاندار آذربایجان غربی گفت: با نقش آفرینی بیشتر آذربایجان غربی، می توان نسبت به فعالسازی بازارچه های چالدران، سلماس و ارومیه نیز اقدام کرد.
  • شنبه 31 اردیبهشت 1401 ساعت 11:28
آیت‌الله رئیسی در دیدار جمعی از فعالان اقتصادی آذربایجان غربی:
دولت مصمم است در تصمیم‌گیری‌ها و مقررات ثبات ایجاد کند
رئیس جمهور اظهار داشت: نظام اداری باید کارآمد باشد و فعالان اقتصادی به سهولت مشکلات‌شان در این نظام رفع شود. تصمیمات خلق‌الساعه در گمرکات و همه بخش‌های تصمیم‌ساز مانعی برای تولیدکننده و صادرکنندگان است و دولت مصمم است در تصمیم‌گیری‌ها و مقررات ثبات ایجاد کند.
  • شنبه 31 اردیبهشت 1401 ساعت 11:26
آیت‌الله رئیسی در دیدار با آحاد مختلف مردم آذربایجان غربی:
احیای دریاچه ارومیه از اولویت‌های سفر بنده به آذربایجان غربی است
رئیس‌جمهور احیای دریاچه ارومیه را یک ضرورت راهبردی برای استان آذربایجان غربی و منطقه شمال غرب کشور خواند و گفت: احیای دریاچه ارومیه از اولویت‌های سفر بنده به آذربایجان غربی است.
  • شنبه 31 اردیبهشت 1401 ساعت 11:22
1 2 3 4 5 6 7