فرماندار تکاب: ادارات تسهیلات اشتغال‌زایی را سریع جذب و پرداخت کنند
فرماندار تکاب گفت: ادارات و دستگاه‌های اجرایی این شهرستان در زمینه جذب تسهیلات اشتغال‌زایی کم‌کاری و کوتاهی نکرده و جذب و پرداخت سریع این تسهیلات را در اسرع وقت پیگیری کنند.
  • دوشنبه 30 خرداد 1401 ساعت 12:23
باحضور فرماندار؛
80 میلیارد ریال طرح کشاورزی در تکاب به بهره برداری رسید
5 طرح کشاورزی با 80 میلیارد ریال هزینه به مناسبت هفته جهادکشاورزی باحضور فرماندار و جمعی از مسوولان محلی در تکاب به بهره برداری رسید.
  • یکشنبه 29 خرداد 1401 ساعت 08:53
سفر معاون وزیر آموزش و پرورش به تکاب
معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در سفری یک روزه همراه با نماینده مردم شاهیندژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی با استقبال فرماندار وارد تکاب شد.
  • پنج شنبه 26 خرداد 1401 ساعت 11:55
استاندار آذربایجان غربی:
اقدامات پیشگیرانه در مبارزه با مواد مخدر ضروری است
استاندار آذربایجان غربی گفت: پاکسازی و ساماندهی مناطق آلوده به اعتیاد و صیانت و اشتغال زایی برای بهبودیافتگان اعتیاد از اولویت های شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان خواهد بود.
  • پنج شنبه 26 خرداد 1401 ساعت 11:54
دیدار فرماندار تکاب با فرمانده جدید سپاه
اسماعیل حیدری آزاد، فرماندار تکاب روز سه شنبه با سرهنگ علیرضا سرتیپی، فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دیدار و ضمن تبریک انتصاب ایشان در خصوص مسائل مختلف گفتگو کرد.
  • پنج شنبه 26 خرداد 1401 ساعت 11:53
حضور شبانه فرماندار تکاب و نماینده مجلس در جمع اهالی یولقون آغاج
فرماندار تکاب و نماینده مردم شاهیندژ و تکاب در مجلس شامگاه چهارشنبه با جمعی از اهالی روستای یولقون آغاج دیدار و گفتگو کردند.
  • پنج شنبه 26 خرداد 1401 ساعت 11:50
اجرای هزار نفری سرود سلام فرمانده در تکاب
سرود سلام فرمانده با شرکت بیش از هزار نفر از دانش آموزان دختر و پسر دهه نودی تکاب در زمین چمن مجموعه ورزشی جهان پهلوان تختی اجراشد. فرماندار، امام جمعه، نماینده مردم شاهیندژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی، فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از مسوولان تکاب، اولیا دانش آموزان و خانواده ها در این مراسم حضور داشتند.
  • پنج شنبه 26 خرداد 1401 ساعت 11:42
فرمانده جدید سپاه تکاب معرفی شد
در مراسمی باحضور جانشین فرماندهی سپاه شهدا آذربایجان غربی، فرماندار و امام جمعه تکاب و جمعی از مسوولان سرهنگ علیرضا سرتیپی به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب معرفی شد و از خدمات و زحمات سرهنگ وهاب عباس فام فرمانده قبلی سپاه شهرستان قدردانی گردید.
  • چهارشنبه 25 خرداد 1401 ساعت 08:15
حضور فرماندار و نماینده مجلس در روستای گوی آغاج
فرماندار تکاب و نماینده مردم شاهیندژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی به روستای گوی آغاج از توابع بخش تخت سلیمان رفتند و با اهالی این روستا دیدار کردند.
  • چهارشنبه 25 خرداد 1401 ساعت 08:14
استاندار آذربایجان غربی:
آذربایجان غربی باید نقش کلیدی در مبادلات تجاری ایران با ترکیه داشته باشد
استاندار آذربایجان غربی گفت: عقب افتادگی های تاریخی در آذربایجان غربی با جذب و حمایت از سرمایه گذاری بخش خصوصی و دولتی قابل جبران است.
  • چهارشنبه 25 خرداد 1401 ساعت 08:11
1 2 3 4 5