گزارش تصویری/
برگزاری مراسم گرامیداشت هفته بسیج باحضور فرماندار
مراسم گرامیداشت هفته بسیج و همایش جهاد تبیین روز دوشنبه باحضور فرماندار تکاب، اقشار مختلف مردم از جمله اصناف و بازاریان، کارگران، کارمندان و روسای ادارات در حسینیه سپاه برگزارشد.
  • دوشنبه 30 آبان 1401 ساعت 14:37
گزارش تصویری/
دیدار چهره به چهره شهروندان با فرماندار تکاب
جمعی از از شهروندان روز دوشنبه با فرماندار تکاب رو در رو دیدار و در گفتگوهای بی واسطه مشکلات و درخواست های خود را مطرح کردند.
  • دوشنبه 30 آبان 1401 ساعت 14:37
استاندار آذربایجان غربی:
در شهرهایی که به میزان کافی زمین وجود دارد نیازی به بلندمرتبه‌سازی نیست/ از ظرفیت صندوق ملی مسکن استفاده شود/ شرکت های تعاونی مسکن ادارات و سازمانها فعال شود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به سیاست جدی دولت در تامین مسکن و ضرورت سرعت بخشی به فرآیندهای تحقق این اولویت در آذربایجان غربی گفت: برای افزایش رغبت مردم در شهرهایی که به میزان کافی زمین وجود دارد نیازی به بلندمرتبه‌سازی نیست.
  • دوشنبه 30 آبان 1401 ساعت 14:22
فرماندار تکاب: آسفالت محور یولقون آغاج به سمت مقبره سید یدالله علوی آغازشد
فرماندار تکاب گفت: عملیات اجرایی آسفالت یک قطعه از محور یولقون آغاج در محدوده مقبره سید یدالله علوی تا سه راهی ورودی روستا به طول 3 کیلومتر از چند روز قبل آغاز شده است.
  • یکشنبه 29 آبان 1401 ساعت 14:51
گزارش تصویری/
تبلور دوباره مدیریت جهادی در تکاب با آسفالت محور یولقون آغاج
آسفالت محور تفریحی و گردشگری یولقون آغاج به سمت مقبره سید یدالله علوی پس از آسفالت محورهای سختگذر چهارطاق و آقدره سفلی، تبلور دوباره مدیریت جهادی دولت سیزدهم در شهرستان تکاب در جنوب آذربایجان غربی به شمار می رود.
  • یکشنبه 29 آبان 1401 ساعت 14:51
استاندار آذربایجان‌غربی:
دستگاه‌های اجرایی برای رفع موانع تولید هم افزایی کنند/ جذب سرمایه گذار برای توسعه استان یک ضرورت است
استاندار آذربایجان‌غربی با تاکید بر عزم دولت برای حمایت از بخش خصوصی در راستای توسعه اقتصادی گفت: دستگاه‌های اجرایی در رفع موانع تولید هم افزایی و هماهنگی لازم را داشته باشند.
  • یکشنبه 29 آبان 1401 ساعت 14:50
دیدار فرمانده انتظامی تکاب با فرماندار
سرهنگ رضا مظفری نسب، فرمانده جدید انتظامی تکاب صبح امروز، یکشنبه با اسماعیل حیدری آزاد، فرماندار دیدار و گفتگو کرد.
  • یکشنبه 29 آبان 1401 ساعت 14:50
گزارش تصویری/
بازدید استاندار آذربایجان غربی از سه شرکت تولیدی و صنعتی در ارومیه
استاندار آذربایجان‌غربی امروز در چهل و ششمین یکشنبه های حمایت از تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین، ضمن بازدید از شرکت های تولیدی آذرکام، ورق پلاست غرب و چی چست تاک در ارومیه، از نزدیک پیگیر رفع مشکلات این مجموعه های تولیدی شد.
  • یکشنبه 29 آبان 1401 ساعت 14:47
استاندار آذربایجان غربی در شهرستان مهاباد حضور یافت + تصاویر
محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی به منظور بررسی و رصد اوضاع شهرستان مهاباد، ضمن حضور در جمع مردم، دستورات لازم برای تامین امنیت و آرامش مهاباد را صادر کرد.
  • یکشنبه 29 آبان 1401 ساعت 14:44
دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه:
تونل انتقال آب به دریاچه ارومیه با تامین اعتبار لازم امسال به بهره برداری می رسد
دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه با اشاره به اقدامات خوب صورت گرفته در راستای رفع مشکل بخش آبرفتی تونل انتقال آب از سد کانی سیب به سمت دریاچه ارومیه گفت: در صورت تخصیص اعتبار لازم این پروژه امسال به بهره برداری می رسد.
  • یکشنبه 29 آبان 1401 ساعت 14:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10